в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння Кукурудзи Піонер

    Показано з 1 по 25 із 25 (всего 1 сторінок)

Насіння кукурудзи Pioneer

Інтернет-магазин Agro-Trade пропонує придбати насіння кукурудзи Піонер, котре відповідає усім європейським стандартам. В нашому каталозі представлені гібридні посівні матеріали з різним терміном дозрівання та смаком, при цьому всім сортам властиві дві характеристики – висока врожайність та стійкість до шкідливих факторів. Захист від комах, гризунів та хвороб забезпечують сучасні хімічні розчини, які не впливають на смакові властивості вирощеної продукції, не завдають шкоди здоров’ю людей та тварин. 

Характеристика насіння кукурудзи Піонер

Гібриди кукурудзи піонер володіють однією відмінною особливістю в порівнянні з культурами інших виробників - наявність одного качана на кожному кущі. Якщо качанів 2 і більше, упевніться в тому, що це кукурудза саме від цього виробника. Практично всі сорти - середньостиглі і середньоранні. Їх можна висаджувати на початку квітня. Гібриди краще сіяти раніше, ніж пізніше, особливо це стосується випадку, коли насіння не підбиралися з урахуванням регіону. Вегетаційний період становить 80-95 днів.

Майте на увазі, що деякі гібриди не підходять для висадки в південних регіонах - бояться високої температури. Висадку насіння коштує виконувати з тим урахуванням, що на кожен гектар доведеться не більше 75 тис. Рослин.

Вирішивши купити кукурудзу Піонер, ви робите правильний вибір з багатьох причин. Перш за все - розвинена коренева система, що дозволяє поливати деякі сорти рослин 2-3 рази за сезон. Серед безлічі гібридів знайдуться такі, які найкраще стійкі до курній сажки, фомопсису, борошнистої роси та інших хвороб.

Особливості вирощування кукурудзи Pioneer

Кукурудза Піонер полюбляє тепло і дає максимальний врожай навіть при температурі +8 градусів. Виробник не рекомендує вирощувати культуру при показнику термометра нижче нуля, оскільки заморозки можуть спричинити загибель рослини. Завдяки стійкості до спеки кукурудза здатна тривалий час обходитись без води (але не варто цим зловживати). Мінімальна потреба у волозі – 450 мм опадів.

В іншому культура не потребує ретельного догляду, а висока врожайність пояснюється потужною кореневою системою.

Перспективи виробництва кукурудзи в Україні

Насіння Піонер з’явилось на українському ринку в 90-х роках минулого сторіччя. Згодом почалося будівництво заводів, що стало результатом вдалих дослідів на наших полях. Тоді представники американської компанії неодноразово акцентували увагу на великому сільськогосподарському потенціалі та пророчили Україні світове лідерство з виробництва кукурудзи. В результаті всього за 20 років держава збільшила обсяги в 30 разів та наразі займає почесне 5 місце з показником 30 950 тисяч т/рік.

Переваги гібридів кукурудзи Піонер

Важливою перевагою посівної кукурудзи Піонер є ціна. На тлі високої врожайності гібридів, вона не велика і є доступною для будь-якого аграрія. Цінність викликають всі сорти, але в залежності від кліматичних умов, гібрид повинен бути правильно підібраний. Рослини мають потужну кореневу систему і товстий стебло, що робить кукурудзу стійкою до сильних вітрів. Компанія велику увагу приділяє зубовидним сортам, які придатні для виробництва борошна, круп та спирту.

Наші переваги

Ви бажаєте спробувати себе в с/г сфері бізнесу та не знаєте що купити? Кукурудза Піонер буде ідеальним вибором. Всі сорти, що представлені в каталозі інтернет-магазину Agro-Trade, виведені з врахуванням кліматичних умов України та мають доступну ціну.

Вірогідність отримання клієнтом підробленої продукції дорівнює нулю, адже нещодавно американська компанія запровадила нову технологію захисту IZON. Дана система має на меті перевірку товару на оригінальність через голографічний знак. Даний засію захисту є гарантією високої врожайності та якості кукурудзи за умови дотримання вимог культивування.

Також клієнти нашої компанії отримують наступні привілеї:

  1. Економія. У нас на насіння кукурудзи «Піонер» ціна найнижча в України. В цьому Ви особисто переконаєтесь при отриманні прайс-листа.
  2. Якість. Вся продукція має сертифікати, що зайвий раз є доказом високої якості посівних матеріалів.
  3. Широкий асортимент. В нашому каталозі кожна приватна особа чи бізнесмен знайде необхідний сорт для власних цілей. 
  4. Швидка доставка. Товар прибуває в пункт призначення протягом 1-2 робочих днів.
  5. Зручна оплата. Розрахуватись за насіння можна готівкою, переказом на банківську карту та іншими способами.

Щоб підібрати «Піонер» насіння та зробити замовлення – зателефонуйте до менеджера Agro-Trade або відправте запит на Зворотний дзвінок.