в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи на зерно

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 45 (всего 2 сторінок)

Насіння кукурудзи на зерно

Насіння кукурудзи на зерно висаджують максимум по 4 шт. на 1 метр, тоді як для корму густота в 2 рази вище. Це основна відмінність між способами вирощування. Самі гібриди культурних рослин не відрізняються. Часто фермери купують один сорт для двох цілей, але вирощують його по-різному.

Для максимізації зернових врожаїв потрібно правильно протруювати посіви та підбирати оптимальні гербіциди, не допускаючи проростання бур'янів. Добривам приділяється менше уваги, ніж в кормовій схемі. Вибір гібрида й пестицидів залежить від зони вирощування й засміченості грунту. Якщо не знаєте, яку комбінацію підібрати, зверніться до наших менеджерів.

Характеристика кукурудзи на зерно

Як було зазначено вище, для кукурудзи на зерно можна вирощувати будь-які гібриди. Залежно від сорту, кожен з них має певні «технічними» характеристиками. Вага 1000 насінин може становити 280-330 грам. Гібриди бувають среднеранние, середньостиглі та ін. Роблячи вибір, потрібно враховувати цю особливість. Показник ФАО знаходиться на рівні 280-350. Висота рослин становить від 280 до 350 см. Кукурудза може відрізнятися за своїм типом. Зустрічаються зубоподібне, кремнисто-зубоподібне і інші. Гібриди добре реагують на високий агрофон, забезпечуючи високий урожай. Завдяки зусиллям селекціонерів, такі сорти мінімізують втрати при механічному зборі. Рекомендована температура повітря для висіву становить 8-14 градусів.

Переваги гібридів кукурудзи на зерно

Урожайність кукурудзи на зерно буде демонструвати хороший урожай при правильному підборі гібрида до конкретної кліматичній зоні. Велика кількість сортів демонструють врожайність на рівні 100-110 ц / га. Висока толерантність до основних хвороб даної культури. До переліку входить пухирчаста сажка і позаріоз качана. Важливу роль відіграє можливість швидкого стартового росту. Все це і багато іншого робить вирощування кукурудзи на зерно максимально простим заняттям.