в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи на силос

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 29 (всего 2 сторінок)

Насіння кукурудзи на силос

Насіння кукурудзи на силос нічим не відрізняється від інших. Всі відмінності — в технології вирощування й збирання врожаю. Такий посівний матеріал висаджують в 2 рази густіше, щоб листя культури затінювали качани та в них зберігалося більше вологи й поживних речовин, необхідних тваринам.

Зелену масу (майбутній силос) отримують шляхом зрізання стебел на певній висоті від ґрунту (20 см) в фазі воскової або молочно-воскової стиглості. Так в зернах залишається до 60% сухої маси та більше 50% вологи. Основне правило: прибирати таку кукурудзу не дозрілу до кінця й враховувати швидкість дозрівання вирощуваного гібрида. Додайте до цього хороші добрива й максимізуйте свої врожаї.

Купити насіння кукурудзи на силос

Згадана культура має підвищену енергетичну цінність і являє собою масу зеленого кольору, що заготовляється з дотриманням спеціальної технології. Насіння кукурудзи на силос будуть цікаві фермерам, зокрема тим, хто займається вирощуванням корів, адже саме він сприяє покращенню їх продуктивності.

Якщо вам потрібна кукурудза на силос, то її ціна не завадить зробити покупку. Якщо говорити про насіння, то ними стають зерна гібридів, які штучно наділили кормовими якостями – вони поліпшують засвоюваність їжі худобою.

Характеристика насіння кукурудзи на силос

Під час вибору сорту варто брати до уваги різні характеристики. Важливим є висока врожайність культури. Вибираючи гібрид по терміну "стиглості", потрібно пам'ятати, що він повинен встигнути дозріти у вашій кліматичній зоні. Фахівці звертають увагу на резистентність до шкідників, популярних хвороб і характерних для місцевості погодних умов. Середня врожайність кукурудзи на силос становить 120-140 ц/га. Дуже важливо, щоб культура належала до високорослим рослинам, у яких середній обсяг стебла, та бути стійкою до вилягання.