в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи Monsanto

 • 1
 • 2
 • >
 • >|
 • Показано з 1 по 27 із 36 (всего 2 сторінок)

Кукурудза Монсанто (Monsanto) , ціна в Україні

В Україні насіння кукурудзи Монсанто продаються під брендом DEKALB. Дана продукція адаптована до нашого клімату і дає стабільний урожай у будь-якому регіоні.

Характеристика насіння кукурудзи Monsanto

Максимально розгорнуту інформацію про вподобаний гібриді можна отримати, вивчивши відповідну картку товару. Тут ми представимо узагальнені дані про насіння кукурудзи Monsanto. Більшість сортів мають міцну кореневу систему, а сама рослина стійка до вилягання. Відмінністю деяких гібридів є факт протравленности посівного матеріалу, що сприятливо позначається на стійкості перед різними шкідниками. Практично все зерно має зубовидну форму. Призначення – кукурудзу можна вирощувати як на зерно, так і на силос, причому деякі сорти підходять для обох цілей. Урожайність кукурудзи знаходиться на рівні 10-13 тонн. Гібриди кукурудзи Монсанто мають ФАО 290-370. Висівати культуру дозволяється при температурі не нижче 9-10 градусів.

Переваги насіння кукурудзи Монсанто

Для тих, хто вирішив купити насіння кукурудзи Монсанто, ми поспішаємо заявити, що вибір зроблений дуже правильно. Гібриди даного виробника володіють високими показниками врожайності, їм не страшний сильний вітер, засуха або короткочасне похолодання. Також варто згадати про стійкість культури до пухирчастої сажки, фузаріозу та інших хвороб. Все це дозволяє вирощувати рослину у всіх кліматичних зонах, навіть найнесприятливіших. До речі, в нашому інтернет-магазині на кукурудзу Монсанто дуже цікава ціна. Не пропустіть.

Про компанію

Monsanto являє собою американський агрохолдінг, має філії в 66 країнах світу. В Україні продукція даної компанії з'явилася в 1991 році і відразу зайняла свою нішу на аграрному ринку. За 25 років тенденція не змінилася – сьогодні посівні матеріали Monsanto як і раніше дуже затребувані в нашій країні, тому американські селекціонери регулярно розробляють нові сорти з урахуванням українського клімату.

Особливості продукції

Хочете дізнатися, чим примітні насіння кукурудзи Монсанто? Характеристики сортів подано нижче:

 • Висока продуктивність навіть при несприятливій погоді;
 • Стійкість до хвороб і температурних коливань;
 • Адаптивність до будь-якого регіону України;
 • Стійкість до діючих речовин, що входять до складу застосовуваних пестицидів (за умови правильної обробки).

Перед продажем кожна партія посівних матеріалів досліджується в спеціально обладнаній лабораторії. Готова продукція зберігається в герметичній і міцній упаковці, яка захищає насіння культури від УФ-променів і деформацій при транспортуванні.

Наші переваги

Рекомендуємо купувати пос. мат.  в інтернет-магазині Agro-Trade з наступних причин:

 1. Фінансова вигода. У нас на насіння кукурудзи Монсанто ціна найнижча в Україні, оскільки ми не працюємо з посередниками.
 2. Висока якість. Посівні матеріали відповідають європейським стандартам якості, що підтверджується сертифікатами.
 3. Будь-які форми оплати. Внести оплату можна готівкою кур'єру, переказом на банківську карту та іншими зручними для вас способами.

Для уточнення деталей зв'яжіться з менеджером Agro-Trade по телефону.

Купити насіння кукурудзи