в корзину

close
Корзина покупок
 

МАЇС насіння Кукурудзи

  • 1
  • 2
  • 3
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 68 (всего 3 сторінок)

Насіння кукурудзи Маїс

Насіння кукурудзи Маїсадур – це результат масштабних досліджень селекціонерів компанії, які проводилися в самих різних кліматичних зонах. Виконані роботи дозволили ефективно використовувати генетичний фонд власного «виводу». Багато аграрії, які займалися вирощуванням культури від цього бренду, відзначають адаптивність до агресивних умов зростання. Так, гібриди демонструють стійкість до посушливої погоди, підвищеної і зниженої температури навколишнього середовища, а також ряду інших несприятливих факторів.

Виробник за один сезон виробляє насіння кукурудзи Maisadour в кількості більш ніж 600 тис. посівних одиниць. Добиватися високої якості продукції і відповідати наявним стандартам допомагає сучасне обладнання. До позитивних сторін компанії варто віднести тривалу присутність на Українському ринку. Вперше Майсадур дали про себе знати в далекому 1992 році, і відразу ж зарекомендували себе як виробники з високою результативністю. На сьогоднішній день налічується 56 гібридів згаданого бренду.

Характеристика насіння кукурудзи Маїс

Щоб дізнатися детальну інформацію про той чи інший сорт, ознайомтеся з карткою товару. Тут же ми виділимо усереднені показники, взяті з безлічі сортів. Висота рослини може становити 220-260 см, а висота кріплення качана – 110-125 див. Це позитивно позначається на зручності збирання врожаю за допомогою сільськогосподарської техніки. Форма качана циліндрична або максимально наближена. Як правило, Маісадур має зубовидний тип зерен. Кількість рядів на кожному качані-14-18. Забарвлення-жовте або помаранчеве. У більшості гібридів міцність кріплення качана середня або висока. Якщо говорити про стартову швидкість зростання, то вона може бути як низькою, так і високою. Швидкість висихання після прибирання – середня. Мінімальна температура, при якій можна висаджувати культуру – 10-12 градусів. Враховуючи всі ці переваги і те, що на насіння кукурудзи Майсадур досить прийнятна ціна її варто сприймати як потенційний товар для покупки.

Стійкість до хвороб

Залежно від конкретного гібрида, стійкість до певних захворювань може бути більшою чи меншою мірою. Перед придбанням садивного матеріалу потрібно уточнити, які захворювання даної культури найбільш поширені на території, де буде виростати культура. Якщо говорити в загальних рисах, то практично всі сорти не бояться пухирчастої та летючої сажки, а також кукурудзяних метеликів. 

Купити насіння кукурудзи Маїс

Зважившись на придбання насіння цього виробника, ви можете сміливо замовити їх в нашому інтернет-магазині Agro-Trade. Доставка можлива не тільки по Києву, але і всій Україні. Вже через кілька днів продукція виявиться на найбільш підходящому для вас складі Нової Пошти.

Переваги насіння кукурудзи Маїс

Одним з перших варто відзначити той факт, що на насіння кукурудзи Маїсадур доступна ціна. Величезну важливість грає і стійкість рослин перед різними хворобами, перепадами температур, сильними вітрами та іншими факторами, які здатні погубити класичні сорти культури.

Успіх селекції кукурудзи МАЇС заснований на проведенні масштабних досліджень в різних кліматичних умовах і ефективному використанні власного генетичного фонду. Більшість хто вже сіяв насіння кукурудзи МАЇС, переконалися в тому, що селекційні продукти компанії МАЇС виділяє їх від безлічі інших тим що дані насіння мають високу адаптивність генотипів до агресивних умов вирощування.Всі гібриди володіють високою стійкістю до посухостійкості, жаростійкості, холодостійкості,толерантний до шкідників і патогенних організмів. Компанія МАЇС виробляє понад 600 тисяч фірмових посівних одиниць за сезон.Заводи оснащені найсучаснішим технологічним обладнанням відомих світових марок, що дозволяє досягти максимальної якості виробленого товару.Весь посівний матеріал сертифікується за загальноприйнятим стандартам Євро і додатково проходять перевірку методом ґрунтового контролю в польових умовах Індії до початку продажів. Компанія МАЇС існує на Українському ринку посівного матеріалу вже з 1992 року що, погодьтеся, досить не мало, і за цей час зарекомендували себе як компанія з позитивним результатом діяльності базується на чіткому стратегічному плануванні,новаторською ініціативою і високою відповідальністю за якість виробленої продукції.В Україні і країнах СНД зареєстровано 56 високоврожайних гібриду кукурудзи МАЇС.Дані гібриди кукурудзи проходять офіційні випробування в країнах Євросоюзу.Кукурудза МАЇС Сійте добро на свою землю!

Кукурудза МАЇС | Agro-Trade