в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи Limagrain

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 28 (всего 2 сторінок)

Насіння кукурудзи Limagrain

Вже протягом кількох років компанія Limagrain є найбільшим виробником посадкового матеріалу різних культур. У нашому інтернет-магазині ви можете купити насіння кукурудзи LG найкращих гібридів. Всі вони відповідають жорстким стандартам якості, тому вам нема про що переживати. Купуючи гібриди згаданої компанії, ви робите правильну інвестицію в високу врожайність, а значить, в успішний бізнес.

Характеристика насіння кукурудзи Лімагрейн

Перше, що потрібно вміти, перш ніж купувати насіння Лімагрейн - відрізняти справжні від «підроблених». Складного нічого немає, адже виробник подбав про своїх клієнтів. Вам знадобиться лише смартфон, який може зчитувати QR-код. Після його сканування буде відомий результат про справжність товару. Це дуже перспективна технологія, яка з часом може бути впроваджена і іншими виробниками.

Гібриди кукурудзи Лімагрейн дуже затребувані в сільському господарстві, адже ця культура завжди користується попитом. Її вирощування для невеликих фермерських господарств вигідно з наступних причин:

вирощування одного або двох рослин на великий посівної площі є великим ризиком, а додавши до них кукурудзу, практично при будь-яких погодних умовах ви отримаєте від неї високий урожай. Особливо добре вона росте в зонах з теплим кліматом;

посадочні роботи і прибирання не збігаються у часі з іншими культурам, так що немає необхідності в підключенні додаткової робочої сили або техніки;

завдяки тому, що на все насіння кукурудзи Лімагрейн прийнятна ціна, можна отримувати високий прибуток з урожаю.

Як правило, всі гібриди мають тип зерна кремнисто-зубовидний. ФАО становить 210-290. Середня висота рослини - 250 см. Кількість зерен в ряду - 25-35, рядів - 12-16. Маса 1000 зерен становить 300-340 грам.

Стійкість до хвороб

Посівний матеріал Лімагрейн робить рослини, стійкі до вовчка 5-7 рас. Завдяки роботі селекціонерів, вони не бояться борошнисту росу, бульбашкову головешку і ін. Представлені сорти мають стійкість перед гельмінтоспоріозом, головними хворобами і фузаріозом. Щоб захистити культуру під час вегетації, використовуються фунгіциди.

Купити насіння кукурудзи LG

Своїм клієнтам ми пропонуємо купити насіння кукурудзи Лімагрейн, характеристика яких вказує на високу врожайність. Цьому сприяють потужний стебло, хороша коренева система, стійкість до посухи і вилягання. В інтернет-магазині Агро Трейд представлена ​​тільки оригінальна продукція, яка відповідає всім існуючим стандартам. Купуючи насіння у нас, можна бути впевненими не тільки в якості, але і в заявленому виробником, врожаї. Ми є офіційними представниками фірми на території України, тому отримуємо продукцію, повністю готову до продажу, прямо з перших рук.

Переваги насіння кукурудзи Лімагрейн

На відміну від класичних сортів, представлені гібриди добре «переживають» посуху, практично не схильні до впливу сильних вітрів і їх можна висаджувати ранньою весною, коли температура і грунт ще не прогрілися до комфортної іншим сортам, температури. Роблячи внесок у продукцію Limagrain, можна розраховувати на щедрий урожай. Цьому сприяють не тільки згадані переваги, але і стійкість до різних захворювань.