в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи KWS

    Показано з 1 по 20 із 20 (всего 1 сторінок)

Насіння кукурудзи KWS в Україні

Насіння кукурудзи KWS виготовлене лідером серед виробників посівного матеріалу з 150-річним досвідом роботи. Аграрії з 70 країн світу відгукуються про продукцію компанії як про одну з кращих в пропозиції сучасного агроринку. Особливо популярними стали ранньостиглі та середньостиглі гібриди з високим потенціалом врожайності.

Яке насіння кукурудзи KWS купити в Україні вигідно?

Спеціальний підрозділ фірми, розташований в Хмельницькій області, виготовляє ідеальні варіанти для вирощування в кожному з регіонів – є варіанти для Степу, Лісостепу та Полісся. Більшість різновидів мають хорошу вологовіддачу і характеризуються стійкістю до вилягання. Ми пропонуємо звернути увагу на такі сорти:

  • «Рікардо»;
  • «Акустика»;
  • «ІНТЕЛЕГЕНС»;
  • «КУМПМАН»;
  • «КЕЛТІКУС»;
  • «КАШЕМІР» та ін.

Посівмат виготовлений згідно з вимогами ISTА. Ціна на насіння кукурудзи KWS досить лояльна, а якщо врахувати стресостійкість культур і їх толерантність до багатьох хвороб, вирощувати рослини на українських полях досить прибутково.

Як придбати недороге насіння?

Торгові платформи нашої країни забезпечують широку пропозицію, але не кожна з них може гарантувати доступну вартість і зручну доставку. Наш інтернет-магазин дозволяє зробити покупку оптом і вроздріб на найбільш вигідних умовах. Товари відправляємо в будь-яке місто обраним клієнтом способом, а заявку можна легко оформити онлайн або по телефону.