в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи Євраліс

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 28 (всего 2 сторінок)

Якісне насіння кукурудзи Euralis Semences

Гібриди кукурудзи Євраліс знайшли чималу популярність у багатьох країнах, а в європейських компанія є одним з лідерів в своєму сегменті. Її фахівці дбають про безпечність та якість продукції шляхом проведення різних досліджень на молекулярному рівні. Для отримання якісного і великого врожаю, використовуються новітні технології вирощування, деякі з яких були розроблені безпосередньо фахівцями Euralis. Тим, хто віддає перевагу насінню в ранньому сегменті ФАО, обов'язково варто придивитися до продукції бренду.

Із завидною періодичністю компанія представляє нові гібриди, які мають певні переваги від уже присутніх на ринку. У цьому селекціонерам допомагають всілякі науково-дослідні програми. Споживачам компанія пропонує купити насіння кукурудзи Євраліс 21-го гібрида. Вони адаптовані до всіх кліматичних зонах і добре ростуть при використанні популярних технологій вирощування. Фахівцями бренду була розроблена програма, що дозволяє ідентифікувати гібриди таким чином, щоб кінцевий користувач без проблем знайшов той, який підійде йому за різними характеристиками.

Особливості продукції

Вона бере свій старт на сучасному насіннєвому заводі, де весь процес починається у вересні. До початку жовтня фахівці здійснюють прийом насіння, їх сортування і сушку. Щоб ви отримали якісну продукцію, культура контролюється по 12 показникам. По закінченню всіх робіт, український споживач отримає насіння, що перевершують навіть ті, які вирощуються на батьківщині бренду.

Важливим показником є ​​генетична чистота - вона істотно вище, ніж в європейських країнах. Це обумовлено великою просторовою ізоляцією полів. Аграрії звертають увагу і на калібрування - вона може досягати 4-6 фракцій, в той час як у Франції, звідки Євраліс родом, калібрують тільки 2 фракції. Збирання кукурудзи відбувається з вологістю, що знаходиться на рівні 32-34%. Під час передпродажної підготовки насіння, їх перевіряють на схожість.

Характеристика насіння кукурудзи Euralis

У цьому розділі ми не зможемо описати кожен окремий сорт кукурудзи Євраліс, але з радістю виділимо основні якісні показники культури. Висока врожайність і хороша вологовіддача в кінці вегетаційного періоду, є одними з ключових факторів, що впливають на вибір гібридів даної марки. Крім того, сорти мають підвищений стартовий ріст і пластичність до клімату. Кількість зерен в ряду становить 30-35, а безпосередньо самих рядів - 15-19 шт. Середня маса 1000 насінин становить 345-370 г. Потенціал врожайності - не менше 90-100 ц / га. Показник густоти перед збиранням може коливатися і залежить він від вологи. При достатньому зволоженні кількість рослин має бути 60-70 тис / га, а при недостатньому - 55-60 ц / га.

Стійкість до хвороб

Беручи до уваги той факт, що ціна на посівну кукурудзу Євраліс знаходиться в розумних межах, рослини мають відмінний показник в плані стійкості до різних захворювань. Гібридам не страшний фузаріоз, гельмінтоспоріоз, пухирчаста сажка і ін. Здатність до протистояння до хвороб закладена на генному рівні.

Переваги гібридів кукурудзи Євраліс

Вагома перевага кукурудзи Євраліс - доступна ціна, яка в сукупності з врожайністю робить її одним з головних претендентів на вирощування аграріями в різних кліматичних зонах. Не останню роль відіграє стійкість до хвороб, температурних перепадів, недостатньою вологістю і ряду інших несприятливих для зростання класичної культури, чинників.