Аграрні новини України | сторінка 3

Оперкот Акро – інсектицид нового покоління

Компанія ХимАгроМаркетинг представила новий препарат третього покоління інсектицидів, які розроблені на основі модифікованих природних перитроидов. Це синтетичний піретроїди, який має системне, контактна і комбінований вплив на організм шкідників. Цей препарат є покращеною версією свого попередника

 
 
09 June 2017 15:47:52
Views: 2444
 
 
Як вносити грунтові гербіциди

Основною перевагою ґрунтових гебрицидов є те, що їх внесення можна комбінувати з іншими операціями, які пов'язані з сільськогосподарськими культурами, наприклад з посівом або культивацією. Що стосується недоліків, це якась залежність від того, наскільки вологий грунт. Варто враховувати, що якщо грунт сухий, ефективність застосування гербіцидів буде невисокою.

На даний момент існує три види внесення гербіцидів, ґрунтового типу:

 
 
08 June 2017 05:57:12
Views: 2798
 
 
Інструкція по застосуванню Гербициду Пульсар 40

Засіб захисту рослин нового покоління, до складу якого включені імідозаліни. Надійний захист полів злакових і дводольних бур'янів забезпечується якісною обробкою розчином препарату. Діюча речовина препарату знищує бур'яни на весь період зростання сої, гороху та соняшнику, виключаючи повторне поява бур'янів.

Головне завдання - вчасно внести препарат, способом обприскування посівів.

 
 
07 June 2017 20:53:50
Views: 5021
 
 
Фунгіцид Джек Пот від Укравіт

Самим головним достоїнством даного фунгіциду є його швидке проникнення всередину рослин. Він блискавично розноситься по всій рослині і надовго захищає його від захворювань. Плюс в тому, що навіть якщо через декілька годин після проведеної обробки поллє дощ, він не змиє фунгіцид з рослини.

Працездатний розчин, що застосовується на плодових рослинах, становить приблизно 800-1000 літрів на гектар. Що стосується огірків, то в такому випадку розчин становить близько 200-300 літрів на кожен гектар.

 
 
07 June 2017 17:36:34
Views: 1405
 
 
Оцінка заподіяної гербіцидом шкоди

Найчастіше причиною шкоди, заподіяної внаслідок застосування гербіциду, стають непрямі фактори, як наприклад, комахи, хвороби, суворі погодні умови (град, посуха, повінь), опік рослин при надлишку добрив і брак поживних речовин. У разі існування ймовірності ушкоджень, що ведуть до зниження врожаю, для виявлення проблеми слід взяти до уваги наступне:

Характер пошкоджень рослин в полі або наявність небажаної рослинності.

Яка історія виникнення проблеми на ділянці території?

 
 
03 June 2017 19:40:59
Views: 1361
 
 
Суміші Гербіцидів і проблеми при змішуванні гербіцидів

Комбінації гербіцидів застосовуються вже досить довго, проте їм не приділялося достатньо уваги, що необхідно для повного аналізу і використання на практиці. Незважаючи на постійне збільшення кількості наявних гербіцидів, слід віддавати собі звіт в тому, що в більшості випадків вони надають різний вплив на трави, широколисті бур'яни або на інші види цих великих категорій.

У найбільш ефективних гербіцидів є недоліки, які можуть компенсуватися за допомогою додавання іншого правильно вибраного гербіциду.

 
 
01 June 2017 18:53:49
Views: 18346
 
 
Фактори , що впливають на ефективність грунтових гербіцидів

Гербіциди можуть вноситися у ґрунт з метою боротьби проти бур'янистих рослин селективно в галузі сільського господарства або невибірково на промислових майданчиках. Незважаючи на різноманітність функціональних характеристик грунтових гербіцидів, вони використовуються у великій кількості. 

У зв'язку з цим необхідно добре знати ті чинники, від яких залежить вплив ґрунтових гербіцидів. Існує багато чинників, що визначають ефективність грунтових гербіцидів. Властивості грунту безпосередньо впливають на гербіциди, що вносяться в грунт, на відміну від листових гербіцидів.

 
 
28 may 2017 02:47:08
Views: 3762
 
 
Застосування гербіциду Голіаф

Гербіцид Голіаф виходить у формі концентрату, який слід розчиняти у воді і належить до групи похідних бензойної кислоти. На культурах, які обробляються даним препаратом, його можна комбінувати і різними пестицидами. Виключаються тільки ті, які можуть викликати лужну реакцію. Також важливо стежити за тим, щоб кошти збігалися за часом, коли потрібно проводити обробку. Також важливо враховувати в якій фазі свого зростання знаходиться сільськогосподарська культура. При проведенні первинної обробки потрібно простежити за реакцією, яка виникає між цими двома препаратами, не допускається поява піни, грудок і іншого.

 
 
26 may 2017 03:48:36
Views: 3055
 
 
Фактори, що визначають ефективність впливу листових гербіцидів

Нанесення гербіциду на листя бур'янів — безпосередній шлях потрапляння хімікату на рослину і, отже, «місце дії». Загальновідомо, що популяції рослин одного виду, що обробляються одним гербіцидом в однакових умовах, проявляють різну реакцію. В такому випадку повинні існувати фактори, від яких залежить поглинання і пересування гербіциду, реакція рослини на гербіцид, або інші причини, що визначають його ефективність при внесенні.

Для ефективного впливу листового гербіциду необхідно: 1) потрапляння на аркуш; 2) затримання на аркуші; 3) проникнення в аркуш; 4) пересування на місце впливу; 5) збереження токсичності протягом періоду часу, достатнього для надання впливу на рослину.

 
 
24 may 2017 01:32:40
Views: 1665
 
 
Чим можна замінити «Раундап»

Препарат «Раундап» використовується вже багато років українськими фермерами. Він добре зарекомендував себе в боротьбі з бур'янами і непотрібними рослинами. Він відноситься до розряду гліфосатів, тобто це гербіцид, виведений неселективним методом. Останнім часом з'являється все більше його аналогів. Деякі фермери купують схожі гербіциди у зв'язку з тим, що їх вартість нижче, деякі, тому що бояться підробок. На гербіцид раундап аналоги виконані за перевіреними технологіями і повністю безпечні у використанні. Давайте розглянемо найбільш популярні замінники цього препарату українського виробництва.

 
 
22 may 2017 00:12:34
Views: 14042
 
 
Гербіциди, які використовують на посівах кукурудзи

Кукурудза-це один з головних продуктів для нашої країни. Колись її навіть називали «Цариця полів». Вона дуже корисна, якщо говорити про її використання в харчових цілях. З неї роблять борошно, згодом хліб. Також кукурудза дуже важлива в якості корму для тварин.

У випадку, якщо посіви кукурудзи дуже засмічені різними бур'янами, то ріст рослин може значно знизитися. До того ж може зрости маса всієї кореневої системи. Для того, щоб врожай не розчарував своїм обсягом, слід у свій час правильно і якісно обробити грунт.

 
 
21 may 2017 17:05:19
Views: 1408
 
 
Застосування гербіцидів на картоплі

Гербіциди від бур'янів використовуються для картоплі досить часто. Це хімічна речовина, яка вбиває рослини, завдяки компонентам, які входять до складу препаратів.

Який би хороший не був препарат, все-таки він має хімічний склад, тому для простих садівників з невеликою дачною ділянкою застосовувати гербіциди для картоплі просто недоцільно. Для такого обсягу цілком достатньо сапи і трохи вільного часу, щоб провести прополку території.

 
 
20 may 2017 15:43:24
Views: 12512
 
 
Як вберегти себе від підробок "Раундапу"

Останнім часом на українському ринку з'явилося багато підробок на гербіциди. Найчастіше з-за цього страждає "Раундап", тому що він має високу популярність серед покупців. Не так давно у Волинській області поліція викрила цілий цех по неліцензірованному виробництва препарату, на якому були навіть логотипи і упаковки, як і в оригіналу. Але поліцейські не сказали скільки нещасних аграріїв встигли придбати цю підробку, їм точно не можна позаздрити

 
 
18 may 2017 15:30:37
Views: 3086
 
 
Вибірковість дії гербіцидів

Токсичність гербіцидів вибіркової дії стосовно того чи іншоії рослини проявляється в різному ступені. При обробці таким гербіцидом групи рослин деякі можуть бути знищені, а інші лише незначно пошкоджені або взагалі не піддатися впливу.

Існує безліч факторів, які визначають вибірковість дії та активність гербіцидів.

 
 
15 may 2017 18:35:15
Views: 1987
 
 
Методи обробки гербіцидами

Вибірковість впливу і активність гербіциду обумовлюється його препаративною формою. Можуть використовуватися різні методи застосування і обладнання в залежності від типу препаративної форми гербіциду, обраного для конкретної програми боротьби з бур'янами. Гербіциди закуповуються не у вигляді чистих хімікатів, а як суміші або препаративні форми одного або декількох гербіцидів з різними добавками. Тип препаративної форми визначає його токсичність для рослин, рівномірність при обробці площі, стійкість при зберіганні, метод роботи з хімікатом, ефективність і безпеку.

 
 
12 may 2017 13:08:53
Views: 2118
 
 
Гербіциди

Гербіциди являють собою пестициди, призначені для знищення або припинення нормального росту рослин. За останні 40 років вони практично повністю замінили механічні методи боротьби проти бур'янистих трав. Гербіциди є більш ефективним засобом боротьби з бур'янами, ніж обробки грунту, розпушування і ручне прополюванням. Гербіциди поряд з іншими сільськогосподарськими хімікатами, такими як добривами і пестицидами, дозволяють справлятися зі зростаючими цінами і нестачею робочої сили.

 
 
10 may 2017 15:44:34
Views: 4001
 
 
Стійкість бур'янів до гербіцидів

Стійкість бур'янів до гербіцидів — звичайне явище в природі. Це також характерно у випадках застосування пестицидів у боротьбі проти комах і грибків. Резистентні штами розвиваються при багаторазовому використанні визначеного пестициду проти одного і того ж шкідника. Внаслідок такого застосування виділяються організми, що володіють природною стійкістю, що дозволяє їм розмножуватися протягом декількох сезонів до тих пір, поки вони не стануть представляти собою велику небезпеку.

 
 
08 may 2017 02:00:34
Views: 2093
 
 
Принципи і методи боротьби з бур'янами

Розуміння того, що бур'ян належить до виду трав, що ростуть в небажаних місцях і надають радше не сприятливий, а згубний вплив, є основним принципом боротьби з бур'янами. Активність боротьби з окремими видами, обумовлена формами росту і способами репродукції.

Форми росту в залежності від клімату є надзвичайно важливим чинником при визначенні періоду максимальної чутливості рослини до застосовуваних методик боротьби проти культур конкретного виду. 

 
 
04 may 2017 16:59:08
Views: 3883
 
 
Гербіцид Базагран - Рекомендації по застосуванню

Фермери і агрономи великих аграрних фірм, які вирощують зернові та бобові культури, висловлюють задоволення, коментуючи результати застосування гербіциду Базагран.

Продукція відомої німецької фірми BASF, понад сторіччя займається виготовленням хімічних препаратів і лікарських сполук, що надходить на український ринок. Порівняно висока вартість гербіциду з лишком виправдовується ефективністю застосування, цілком виправдовуючи  світову думку про якість німецьких товарів.

 
 
29 April 2017 05:01:14
Views: 1695
 
 
Гербіцид Тивітус - Рекомендації до застосування

Українська компанія Укравіт виводить на ринок новий препарат Тивітус (аналог Титуса) відноситься до послевсходових системних гербіцидів. Його застосовують після сходів посівів таких культур, як картопля, кукурудза і томати.

Випускається препарат у формі вододиспергируемих гранул. Діючою речовиною є римсульфурон. Проникаючи в клітини, він зупиняє процес росту коріння і стебла в першу добу застосування. У наступні два-три тижні бур'яни гинуть.

 
 
29 April 2017 04:29:18
Views: 6674
 
 
Гербіцид Дербі від Сингента

Гербіцид системної дії Дербі проводиться швейцарським брендом Syngenta, що можна вважати гарантією найвищої якості препарату. Українські аграрії збільшують закупівлі недешевих гербіцидів швейцарського виробництва, так як практика їх застосування переконує, що витрати того варті.

Його застосовують для захисту посівів пшениці та ячменю, як озимих, так і ярових. Діючими речовинами є триазолпіримідини флуметсулам і флорасулам.

 
 
29 April 2017 02:43:15
Views: 2520
 
 
Україна бореться за своє місце на світовому ринку хмелю

У 2016 році Україна зібрала рекордний врожай хмелю. Враховуючи той факт, що багато країн після низького врожаю німецького хмелю в 2015 році відчували дефіцит цієї сировини, високий урожай хміль у поєднанні з чудовою якістю продукції став чудовим шансом для українських аграріїв.

До 2015 року багато транснаціональні пивоварні компанії, які мали виробничі потужності в Україні, віддавали перевагу імпортній сировині. Неврожай 2015 року став причиною зростання ціни на європейський хміль.

 
 
25 April 2017 23:40:20
Views: 1827
 
 
Соняшник: тенденції українського ринку

Соняшник традиційно займає особливе місце в структурі посівів. У 2016 році Україна зібрала рекордні врожаї цієї культури – разом з «тіньовим насінням» кількість насіння соняшнику перевищувало 13 мільйонів тонн.

Введення мита на експорт сировини для виробництва продуктів переробки соняшнику стало причиною того, що все насіння переробляється в Україні. Урожай 2016 року буде перероблений в 5-5,2 мільйонів тонн олії, з яких 4,5 мільйона тонн будуть спрямовані на експорт.

 
 
25 April 2017 22:36:15
Views: 1813
 
 
Дві назви, одна рослина, нуль проблем при дотриманні технології

Коріандр або кінза – одна з найпоширеніших у світі спецій. Щорічно у світі вирощується близько 600 тисяч тонн коріандру, з них на ринок імпорту потрапляє лише 100 тисяч тонн, оскільки величезна кількість спецій вирощується для внутрішнього споживання в країнах, де традиційна кухня передбачає щедре застосування прянощів.

Україна, як і її найближчий сусід Росія, що займає лідерські позиції на світовому ринку коріандру і є постійним постачальником цієї спеції в Європу.

 
 
24 April 2017 03:36:13
Views: 1757
 
 
Перспективи вирощування сої в Україні

Площі, які українські аграрії відводять під сою, з кожним роком збільшуються, так як зростає попит на цю культуру. 2,7 мільйона тонн сої Україна експортувала. Основним ринком збуту стали такі країни, як Єгипет, Туреччина, Іран, ЄС, Ліван. Китай обсяги імпорту української сої дещо зменшив, але величезний ринок Китаю залишається відкритим і перспективним для українського агровиробника.

Україна прагне зайняти своє місце на світовому ринку сої, тому пропонує свою продукцію за демпінговими цінами.

 
 
24 April 2017 03:10:44
Views: 2118
 
 
Українська кукурудза становить 95% імпорту цього зерна в Китай

Українська кукурудза становить 95% імпорту цього виду продовольчих продуктів в Китай, істотно потіснивши світового лідера виробництва кукурудзи, яким досі були Сполучені Штати Америки. Так, тільки в першому півріччі 2015 року з України в Китай було доставлено понад півтора мільйона тонн зерна кукурудзи, а загальна кількість зерна, призначеного для експорту, склало близько 4 мільйонів тонн. Урожай кукурудзи 2016 року не дозволив вивезти таку ж кількість зерна, оскільки багато компаній зробили ставку на вирощування пшениці.У світовому рейтингу експортерів кукурудзи Україна займає четверте місце.

 
 
21 April 2017 05:53:12
Views: 1125
 
 
Фунгіцид «Акробат» і сучасні технології вирощування винограду

За інформацією Департаменту землеробства Мінагрополітики, за роки незалежності врожайність на українських виноградниках виросла більш ніж в три рази і становить близько 100 центнерів з гектара. Перспективні сорти винограду і застосування новітніх технологій дозволяють домогтися прекрасних результатів, втім, розвиватися виробників винограду і виноробам є можливість – у минулому році країна імпортувала вина в два рази більше, ніж експортувала, значить, внутрішній ринок готовий до вживання значної кількості цього напою.

 
 
13 April 2017 15:03:12
Views: 1451