Аграрні новини України | сторінка 2

Фунгіцид Амістар Екстра. Інструкція по застосуванню

Захворювання листя і колосків у рослин досить поширена проблема. Щоб розв'язати цю проблему, рекомендується застосовувати комбінований фунгіцид Амістар Екстра. Препарат має контактно-системну дію, знищує вогнища хвороби. Захисний вплив триває протягом 25-30 днів.

 
 
22 November 2017 20:01:34
Views: 4306
 
 
Інструкція по застосуванню гербіциду Фюзілад Форте

Системний гербіцид Фюзілад Форте від швейцарської компанії Syngenta, одного з найбільших світових виробників засобів захисту сільськогосподарських культур, ефективно знищує однорічні та багаторічні бур'яни. Застосовується для захисту посівів сої, озимого і ярового рапсу, соняшника, гречки, кукурудзи, гороху. Для того, щоб досягти максимального ефекту, потрібно точно дотримуватися інструкції по застосуванню.

 
 
22 November 2017 14:59:20
Views: 11284
 
 
Гербіцид Ураган Форте краще рішення по знищенню бур'янів в передпосівний етап

Як відомо кожному фермеру для того, щоб домогтися максимальних врожаїв не достатньо лише одного якісного посівного матеріалу та сприятливих погодних умов. Ключовим моментом є якість підготовки поля до посіву, тобто знищення всієї небажаної бур'янів на оброблюваному участке.Самий ефективний спосіб це застосувати гербіцид Ураган Форте, препарату суцільного типу впливу.

 
 
06 November 2017 17:29:40
Views: 2618
 
 
Поради щодо застосування гербіциду Пріма в посівах кукурудзи та зернових культур

Для того щоб забезпечити надійний захист посівів зернових культур і кукурудзи від однорічних дводольних бур'янів рослин, а також стійких до 2,4-Д і МЦПА, вам необхідно використовувати післясходові препарати на основі 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір і флорасулам. До таких препаратів відносять гербіцид Прима швейцарської компанії Сінгента.Данний агрохімікатів відносять до групи післясходових гербіцидів які діють вибірково, тобто пригнічуючи смітну рослинність ніяким негативного впливу на культуру не робить.

 
 
06 November 2017 16:44:36
Views: 3138
 
 
Насіння гібридів соняшнику від світових брендів

Якість посівного матеріалу - важливий фактор, від якого залежить рентабельність вирощування подсолнечніка.Використання гібридів вигідно тим, що вони відрізняються більшою генетичною однорідністю, одночасним дозріванням. Виростають приблизно на однакову висоту і мають однакові діаметри корзінок.Семена гібридів соняшнику бувають двох видів: · Інтенсивні. · Екстенсивні.

 
 
23 October 2017 19:17:30
Views: 1775
 
 
Інструкція по застосуванню протруйника Матадор

Матадор - інсектицид системної дії має широкий спектр впливу на комах-шкідників. Діюча речовина на основі якого розроблено препарат - імідаклоприд, в концентрації 200 г / л. Препарат належить до хімічного класу неонікотиноїдів. Текучий суспензійний концентрат - форма випуску препарату. П'ятилітрова пластикова каністра зручна для перевезення і складування. За класифікацією Всесвітньої Організації Охорони здоров'я хімікат належить до 3 класу хімічної небезпеки, при правильному використанні препарат безпечний для людини і екосистеми.

 
 
23 October 2017 18:55:54
Views: 14426
 
 
Гербіцид Майстер Пауер інструкція із застосування

Універсальний гербіцид Майстер Пауер застосовується після сходів кукурудзи для боротьби з великою кількістю бур'янів. Володіє ефектом грунтового екрану. Препарат розроблений на основі таких речовин: форамсульфурон 31,5 г / л, тіенкарбазон-метил 10 г / л, йодосульфурон-метил-натрій 1 г / л. Крім цього в складі хімікату є антидот ціпросульфамід 15 г / га. Належить до хімічної групи сульфонілсечовин, сульфоніламіно-карбоніл-тріазолінонов, ацілсульфонамідов.

Майстер Пауер випускається у формі маслянисто емульсії в зручній для перевезення і складування п'ятилітрової пластикової каністрі.

 
 
21 October 2017 16:58:13
Views: 22703
 
 
Гербіцид Базагран - надійний засіб в боротьбі бур'янами при вирощуванні сої

Контактний, високоселективний гербіцид Базагран має системну дію, застосовується після сходів культурних рослин для знищення однорічних дводольних бур'янів. Застосовується для захисту посівів сої, пшениці, кукурудзи, гороху та інших культур. Препарат розроблений на основі діючої речовини бентазон, в концентрації 250 г / л. Базагран відносять до хімічної групи похідних тіадіазіна.

Препарат виробляється в формі водного розчину в п'яти- або двадцятилітрових пластикової каністрі, яку зручно перевозити і складувати.

 
 
21 October 2017 16:18:27
Views: 1898
 
 
Гербіциди вибіркової дії (післясходові)

Бур'яни в посівах винищуються гербіцидами, що в перекладі з латинської мови означає - «вбиваю траву». Хімічну прополку, так по-іншому називають процес обробки гербіцидами, застосовують для захисту посівів пшениці, кукурудзи, сої, цукрових буряків. До складу поряд з активними інгредієнтами входять розчинники і різні допоміжні добавки. Дані агрохімікати не роблять негативного впливу на культурні рослини. Групи і механізм дії гербіцидів вибіркової дії.

 
 
06 October 2017 14:44:06
Views: 2258
 
 
Аналоги гербіциду Пріма

На ринку агрохімікатів присутні препарати, які є лідерами у своїй категорії. Це природний процес, з огляду на велику кількість виробників і пропонованої продукції. Як правило, ціни на такі хімікати вище, ніж у конкуруючих фірм.

Кожен виробник сільськогосподарської продукції зацікавлений в ефективному захисту посівів культурних рослин. Наш інтернет-магазин пропонує купити Прима гербіцид, аналоги даного препарату за своїми властивостями і ефективності не гірше, а ціна суттєво нижча, що важливо, особливо для невеликих фермерських господарств.

 
 
18 September 2017 18:48:16
Views: 6846
 
 
Гербіциди Укравіт

Ці засоби мають хімічне походження, які здатні повністю знищити бур'янисту рослинність. Вони змогли завоювати популярність аграріїв з усього світу, завдяки тому, що є надійними захисниками різноманітних сільськогосподарських культур. Після їх випуску та застосування на полях, вдалося значно підвищити збори урожая. Відзначимо, що перед тим, як застосовувати їх на культурах, слід дуже уважно вивчити інструкцію по застосуванню і дотримуватися правильні дозування. При виконанні цього правила, кошти є абсолютно нешкідливими для людини, тварин і потрібних рослин. Єдине завдання, з якою вони відмінно справляються-це повне знищення бур'янів.

 
 
04 September 2017 16:29:50
Views: 1498
 
 
Для чого потрібні протруйники насіння

Такі препарати, як протруйники насіння використовуються для того, щоб поліпшити якість насіння, які будуть засівати. Така обробка відбувається безпосередньо перед тим, як насіння будуть посаджені в грунту. Така обробка необхідна для того, щоб знищити захворювання, якщо такі є або в профілактичних цілях, якщо насіння здорові. Крім того, така обробка допоможе перешкоджати появі шкідливих комах, які можуть з'явитися через якийсь час.

 
 
03 September 2017 22:57:28
Views: 1574
 
 
Инсектицид Фас Укравит инструкция

Інсектицид Фас - високоефективний післявсходовий засіб для усунення широкої групи комах, небезпечних для культурних рослин. Він застосовується в період вегетації, щоб уникнути поразки шкідниками, а також їх нейтралізації на більш пізніх етапах росту.

 
 
17 August 2017 05:34:54
Views: 3964
 
 
Інсектицид Фастак спосіб застосування

Альфа-циперметрин проникає в організм з їжею і при безпосередньому контакті. Активний інгредієнт деполяризує мембрану нейрона, в синапсах порушує обмін іонів кальцію. Пролонгується відкриття натрієвих каналів, надмірно виділяється і накопичується ацетилхолін. Нервові клітини перезбуджуються, настає параліч і комаха гине.

 
 
17 August 2017 05:06:12
Views: 2581
 
 
Фунгіцид самшит від UKRAVIT

Самшит сумісний з іншими препаратами (Строби + Скор). Це дозволяє використовувати продукт разом з іншими захисними агро засобами для лікування грибкових уражень садів і виноградників. Неприпустимо використання з лужними речовинами через можливість пошкодження рослин і зниження ефективності фунгіциду Самшит

 
 
17 August 2017 04:35:00
Views: 2488
 
 
Гербіцид тівітус надійний захист кукурудзи від злакових бур'янів

На сьогоднішній день кукурудза є однією з найбільш вирощуваних культур в сільськогосподарської промисловості. Як відомо фермера не завжди задоволені своїми врожаями, які знижуються завдяки великій кількості бур'янів на активному етапі вегетації культури.

 
 
13 August 2017 14:41:26
Views: 1899
 
 
Як правильно використовувати гербіцид Гліфовіт

Існує багато способів боротьби з бур'янами, але не всі настільки ефективні на скільки результат від застосування гліфосатів. На сьогоднішній день розрізняють близько 2000 різновидів бур'янів, які можуть бути навіть отруйні для тварин і людського організму їх налічується близько 100 видів. Бур'яни завдають колосальної шкоди культурній рослині і землеробства зокрема. Для того, щоб позбутися від цієї проблеми вам потрібно придбати гербіцид Гліфовіт.

 
 
28 July 2017 15:14:00
Views: 3853
 
 
Гербіцид Миладар інструкція застосування

Для нормального росту і розвитку культурних рослин, необхідно багато різних умов і одне з них – відсутність бур'янів на даних грядках. Щоб позбутися від шкідливих рослин і виростити багатий урожай, необхідно використовувати гербіцид. Поділяються на гербіциди на два види дії: суцільні (знищують всі види рослинності), і селективні (знищують лише певні види рослин).

 
 
 
05 July 2017 17:04:59
Views: 2473
 
 
Оперкот Акро інструкція по застосуванню

Оперкот Акро – інсектицид для захисту культурних рослин від шкідливих комах, що знищують культурні рослини. Дана речовина є системним, контактним і кишково-контактним за способом свого впливу на шкідників, тому воно і користується великою популярністю і має кращий ефект. Діючих речовин тут 2: імідаклоприд з вмістом 300 г на літр і лямбда-цігалотрін, якого міститься 100 м в одному літрі.

 
 
05 July 2017 16:50:07
Views: 7334
 
 
Гербіцид «Квинстар Макс» інструкція

Щороку під час посівів, до і після них, землю обробляють, удобрюють і борються на засіяної ґрунті з бур'янами. Для нормального росту і розвитку культурних рослин, таких як: ріпак, соя, картопля та інші, необхідно, щоб навколо них не було сторонніх рослин, які будуть відбирати поживні речовини. Саме тому на даних ділянках використовують гербіциди.

 
 
05 July 2017 13:31:09
Views: 1392
 
 
Соя: як досягти прогнозованого врожаю?

У 2016 році Україна зібрала рекордний урожай сої – понад 4 млн тонн, а в 2017 році експерти передбачили ще більший урожай – близько 4,6 млн. тонн. Пояснюється це збільшенням до 2 млн гектарів площі полів, на яких розташовані посіви сої, адже це рослина не тільки приносить значний прибуток завдяки великому попиту на світовому ринку, але і є прекрасним попередником для більшості сільськогосподарських культур

 
 
04 July 2017 18:52:21
Views: 1101
 
 
Увага! Небезпечна хвороба соняшнику

На півдні України виявлено хворобу соняшника Іржу, збудником якої є базидіальний гриб – Puccinia helianthi Schw. Гриб вражає наземні органи рослини, насамперед листя. Перш за все з’являються жовто-оранжеві опухлі плями на листках з нижнього боку, а іноді із верхнього. Хвороба соняшника зустрічається на полях вирощування сільськогосподарських культур.

 
 
30 June 2017 16:30:28
Views: 1804
 
 
Як вирощувати ріпак

Одним з основних завдань піднесення аграрного сектора стає збільшення площ вирощування олійних культур, а особливо ріпаку. Олія цієї рослини володіє унікальними біологічними і хімічними властивостями, завдяки чому широко застосовується не тільки в харчовій промисловості, але і в багатьох інших галузях.

 
 
30 June 2017 15:22:12
Views: 1147
 
 
Класифікація інсектицидів

Щороку, перед тим, як збирати врожай, кожен аграрій стикається з такою проблемою, як комахи, які пошкоджують рослини і плоди. Для того, щоб захистити свій урожай від цих шкідників, а також їх дітей, застосовують такі препарати, як інсектициди

 
 
13 June 2017 05:58:17
Views: 2532
 
 
Список фунгіцидів

Фунгіциди-це препарати, які допоможуть позбутися від різних захворювань сільськогосподарських культур і садових дерев. Вони мають широкий асортимент і орієнтуватися потрібно на конкретне захворювання, щоб підібрати препарат, який допоможе в конкретному випадку. Препарати розрізняють за кількома видами. В залежності від хімічних властивостей, препарати бувають:

 
 
13 June 2017 05:40:06
Views: 1854
 
 
Як користуватися фунгіцидом

За останній час сильно зросла популяція безлічі захворювань грибкового, вірусного або бактеріального характеру, які можуть суттєво зменшити врожайність. З низкою подібних захворювань відмінно справляються спеціальні препарати-фунгіциди.

 
 
13 June 2017 05:15:55
Views: 1378
 
 
Інсектициди засоби проти комах

Кожен, хто займається виробництвом і вирощуванням сільськогосподарських культур, знає про те неоціненну шкоду, яку можуть нанести рослинам комахи. Вони поїдають життєво важливі органи культур, приводячи до їх загибелі. Це дуже істотно знижує кількість одержаного врожаю. Саме тому з комахами варто боротися. У цьому допоможуть такі засоби, як інсектициди.

 
 
13 June 2017 04:35:03
Views: 1471