Аграрні новини України

Що таке ФАО?

В першу чергу, необхідно дати чітке роз'яснення, що означає абревіатура ФАО. Це буквальний переклад абревіатури FAO, яка англійською мовою розшифровується як Food and Agricultural Organization, по-російськи - Організація з питань продовол

 
 
18 April 2019 02:55:59
Views: 211
 
 
Насіння цукрової кукурудзи

Хто з нас в дитинстві не любив поласувати солодкою, ніжною кукурудзою. Незабутні відчуття від запаху свіжих варених качанів, смаку зерен залишаються протягом довгих років. Та й дорослі теж не проти оцінити відмінні смакові якості солодкої кукурудзи.

 
 
18 April 2019 02:49:29
Views: 82
 
 
Насіння Соняшнику для Кіровоградської області

Україна входить до числа країн, які виділяють величезні площі сільськогосподарських угідь для вирощування соняшнику. На сьогоднішньому етапі розвитку аграрного сектора української економіки ця масничний культура є однією з найпопулярніших сере

 
 
18 April 2019 02:37:03
Views: 89
 
 
Насіння соняшнику стійкі до вовчка

Для українських аграріїв соняшник - одна з найголовніших культур, яка дає можливість добре заробити, адже Україна на сьогоднішній день є найбільшим постачальником соняшникової олії на світові ринки сільськогосподарської продукції та в доступній для огляду перспективі не збирається здавати позиції.

 
 
09 April 2019 14:08:01
Views: 91
 
 
Карти грунтів України

На картах розміщена вся необхідна інформація про більше ніж 650 типів грунтів по всій Україні. Окремо можна дізнатися розподіл типів грунтів в кожній області та районі. Онлайн-карта в рази полегшує роботу агрономів.

 
 
27 March 2019 13:55:49
Views: 289
 
 
Визначення вмісту фосфору і калію в тканинах кукурудзи і сої

Фахівці Державного університету Айови (ГУА), використовуючи різні методи, досліджували взаємозв'язок між вмістом Р і К в грунті і розвитком культурних рослин. Проведені експерименти дали можливість напрацювати і оновити відповідні інтерпретації тестування грунтів, які були визнані точними і необхідними.

 
 
27 March 2019 13:42:02
Views: 92
 
 
Головня летюча - поширена хвороба пшениці

Однією з найбільш поширених хвороб пшениці є головешка летюча. Вона вражає посіви у всіх зонах вирощування пшениці, ячменю, жита. Хвороба проявляється, коли культури знаходяться у фазі колосіння.

 
 
27 March 2019 12:56:59
Views: 132
 
 
Як підвищити врожайність озимої пшениці

Інноваційний проект, розроблений і впроваджується компанією «Агроскоп Інтернешнл» з осені 2017 року, має на меті раціонального використання ресурсів, в першу чергу, щоб істотно збільшити врожайність озимої пшениці. Одночасно з цим, важливим завданням проекту було не збільшити при цьому вартість вирощеної сільськогосподарської продукції.

 
 
17 March 2019 12:59:30
Views: 140
 
 
Застосування мінеральних добрив для оптимальної підгодівлі культурних рослин

Мінеральні добрива - важлива складова сучасного рослинництва. Їх правильне використання гарантує високу врожайність. Агрономи часто зізнаються в тому, що, якщо не врахувати всі нюанси, то можна потрапити в халепу. Тому, не завадить коротко нагадати принципи підгодівлі, які розроблені авторитетними вченими і впроваджені досвідченими аграріями.

 
 
17 March 2019 11:45:24
Views: 131
 
 
Описи препарату Фабіан від Август

На сьогоднішній день соя є однією з ключових сільськогосподарських культур в світі. Головними причинами такого стану справ є її велика врожайність, рентабельність вирощування і те, що соєві боби містять дуже велику кількість білка - до 50%. Дешевий спосіб отримання кормового білка зробив культуру його головним джерелом.

 
 
03 September 2018 12:45:24
Views: 262
 
 
Фунгіцид Амістар Екстра. Інструкція по застосуванню

Захворювання листя і колосків у рослин досить поширена проблема. Щоб розв'язати цю проблему, рекомендується застосовувати комбінований фунгіцид Амістар Екстра. Препарат має контактно-системну дію, знищує вогнища хвороби. Захисний вплив триває протягом 25-30 днів.

 
 
22 November 2017 20:01:34
Views: 1598
 
 
Інструкція по застосуванню гербіциду Фюзілад Форте

Системний гербіцид Фюзілад Форте від швейцарської компанії Syngenta, одного з найбільших світових виробників засобів захисту сільськогосподарських культур, ефективно знищує однорічні та багаторічні бур'яни. Застосовується для захисту посівів сої, озимого і ярового рапсу, соняшника, гречки, кукурудзи, гороху. Для того, щоб досягти максимального ефекту, потрібно точно дотримуватися інструкції по застосуванню.

 
 
22 November 2017 14:59:20
Views: 2112
 
 
Гербіцид Ураган Форте краще рішення по знищенню бур'янів в передпосівний етап

Як відомо кожному фермеру для того, щоб домогтися максимальних врожаїв не достатньо лише одного якісного посівного матеріалу та сприятливих погодних умов. Ключовим моментом є якість підготовки поля до посіву, тобто знищення всієї небажаної бур'янів на оброблюваному участке.Самий ефективний спосіб це застосувати гербіцид Ураган Форте, препарату суцільного типу впливу.

 
 
06 November 2017 17:29:40
Views: 795
 
 
Поради щодо застосування гербіциду Пріма в посівах кукурудзи та зернових культур

Для того щоб забезпечити надійний захист посівів зернових культур і кукурудзи від однорічних дводольних бур'янів рослин, а також стійких до 2,4-Д і МЦПА, вам необхідно використовувати післясходові препарати на основі 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір і флорасулам. До таких препаратів відносять гербіцид Прима швейцарської компанії Сінгента.Данний агрохімікатів відносять до групи післясходових гербіцидів які діють вибірково, тобто пригнічуючи смітну рослинність ніяким негативного впливу на культуру не робить.

 
 
06 November 2017 16:44:36
Views: 942
 
 
Насіння гібридів соняшнику від світових брендів

Якість посівного матеріалу - важливий фактор, від якого залежить рентабельність вирощування подсолнечніка.Використання гібридів вигідно тим, що вони відрізняються більшою генетичною однорідністю, одночасним дозріванням. Виростають приблизно на однакову висоту і мають однакові діаметри корзінок.Семена гібридів соняшнику бувають двох видів: · Інтенсивні. · Екстенсивні.

 
 
23 October 2017 19:17:30
Views: 768
 
 
Інструкція по застосуванню протруйника Матадор

Матадор - інсектицид системної дії має широкий спектр впливу на комах-шкідників. Діюча речовина на основі якого розроблено препарат - імідаклоприд, в концентрації 200 г / л. Препарат належить до хімічного класу неонікотиноїдів. Текучий суспензійний концентрат - форма випуску препарату. П'ятилітрова пластикова каністра зручна для перевезення і складування. За класифікацією Всесвітньої Організації Охорони здоров'я хімікат належить до 3 класу хімічної небезпеки, при правильному використанні препарат безпечний для людини і екосистеми.

 
 
23 October 2017 18:55:54
Views: 5225
 
 
Гербіцид Майстер Пауер інструкція із застосування

Універсальний гербіцид Майстер Пауер застосовується після сходів кукурудзи для боротьби з великою кількістю бур'янів. Володіє ефектом грунтового екрану. Препарат розроблений на основі таких речовин: форамсульфурон 31,5 г / л, тіенкарбазон-метил 10 г / л, йодосульфурон-метил-натрій 1 г / л. Крім цього в складі хімікату є антидот ціпросульфамід 15 г / га. Належить до хімічної групи сульфонілсечовин, сульфоніламіно-карбоніл-тріазолінонов, ацілсульфонамідов.

Майстер Пауер випускається у формі маслянисто емульсії в зручній для перевезення і складування п'ятилітрової пластикової каністрі.

 
 
21 October 2017 16:58:13
Views: 2682
 
 
Гербіцид Базагран - надійний засіб в боротьбі бур'янами при вирощуванні сої

Контактний, високоселективний гербіцид Базагран має системну дію, застосовується після сходів культурних рослин для знищення однорічних дводольних бур'янів. Застосовується для захисту посівів сої, пшениці, кукурудзи, гороху та інших культур. Препарат розроблений на основі діючої речовини бентазон, в концентрації 250 г / л. Базагран відносять до хімічної групи похідних тіадіазіна.

Препарат виробляється в формі водного розчину в п'яти- або двадцятилітрових пластикової каністрі, яку зручно перевозити і складувати.

 
 
21 October 2017 16:18:27
Views: 865
 
 
Гербіциди вибіркової дії (післясходові)

Бур'яни в посівах винищуються гербіцидами, що в перекладі з латинської мови означає - «вбиваю траву». Хімічну прополку, так по-іншому називають процес обробки гербіцидами, застосовують для захисту посівів пшениці, кукурудзи, сої, цукрових буряків. До складу поряд з активними інгредієнтами входять розчинники і різні допоміжні добавки. Дані агрохімікати не роблять негативного впливу на культурні рослини. Групи і механізм дії гербіцидів вибіркової дії.

 
 
06 October 2017 14:44:06
Views: 939
 
 
Аналоги гербіциду Пріма

На ринку агрохімікатів присутні препарати, які є лідерами у своїй категорії. Це природний процес, з огляду на велику кількість виробників і пропонованої продукції. Як правило, ціни на такі хімікати вище, ніж у конкуруючих фірм.

Кожен виробник сільськогосподарської продукції зацікавлений в ефективному захисту посівів культурних рослин. Наш інтернет-магазин пропонує купити Прима гербіцид, аналоги даного препарату за своїми властивостями і ефективності не гірше, а ціна суттєво нижча, що важливо, особливо для невеликих фермерських господарств.

 
 
18 September 2017 18:48:16
Views: 3273
 
 
Гербіциди Укравіт

Ці засоби мають хімічне походження, які здатні повністю знищити бур'янисту рослинність. Вони змогли завоювати популярність аграріїв з усього світу, завдяки тому, що є надійними захисниками різноманітних сільськогосподарських культур. Після їх випуску та застосування на полях, вдалося значно підвищити збори урожая. Відзначимо, що перед тим, як застосовувати їх на культурах, слід дуже уважно вивчити інструкцію по застосуванню і дотримуватися правильні дозування. При виконанні цього правила, кошти є абсолютно нешкідливими для людини, тварин і потрібних рослин. Єдине завдання, з якою вони відмінно справляються-це повне знищення бур'янів.

 
 
04 September 2017 16:29:50
Views: 884
 
 
Для чого потрібні протруйники насіння

Такі препарати, як протруйники насіння використовуються для того, щоб поліпшити якість насіння, які будуть засівати. Така обробка відбувається безпосередньо перед тим, як насіння будуть посаджені в грунту. Така обробка необхідна для того, щоб знищити захворювання, якщо такі є або в профілактичних цілях, якщо насіння здорові. Крім того, така обробка допоможе перешкоджати появі шкідливих комах, які можуть з'явитися через якийсь час.

 
 
03 September 2017 22:57:28
Views: 750
 
 
Инсектицид Фас Укравит инструкция

Інсектицид Фас - високоефективний післявсходовий засіб для усунення широкої групи комах, небезпечних для культурних рослин. Він застосовується в період вегетації, щоб уникнути поразки шкідниками, а також їх нейтралізації на більш пізніх етапах росту.

 
 
17 August 2017 05:34:54
Views: 1760
 
 
Інсектицид Фастак спосіб застосування

Альфа-циперметрин проникає в організм з їжею і при безпосередньому контакті. Активний інгредієнт деполяризує мембрану нейрона, в синапсах порушує обмін іонів кальцію. Пролонгується відкриття натрієвих каналів, надмірно виділяється і накопичується ацетилхолін. Нервові клітини перезбуджуються, настає параліч і комаха гине.

 
 
17 August 2017 05:06:12
Views: 1375
 
 
Фунгіцид самшит від UKRAVIT

Самшит сумісний з іншими препаратами (Строби + Скор). Це дозволяє використовувати продукт разом з іншими захисними агро засобами для лікування грибкових уражень садів і виноградників. Неприпустимо використання з лужними речовинами через можливість пошкодження рослин і зниження ефективності фунгіциду Самшит

 
 
17 August 2017 04:35:00
Views: 1092
 
 
Гербіцид тівітус надійний захист кукурудзи від злакових бур'янів

На сьогоднішній день кукурудза є однією з найбільш вирощуваних культур в сільськогосподарської промисловості. Як відомо фермера не завжди задоволені своїми врожаями, які знижуються завдяки великій кількості бур'янів на активному етапі вегетації культури.

 
 
13 August 2017 14:41:26
Views: 1075
 
 
Як правильно використовувати гербіцид Гліфовіт

Існує багато способів боротьби з бур'янами, але не всі настільки ефективні на скільки результат від застосування гліфосатів. На сьогоднішній день розрізняють близько 2000 різновидів бур'янів, які можуть бути навіть отруйні для тварин і людського організму їх налічується близько 100 видів. Бур'яни завдають колосальної шкоди культурній рослині і землеробства зокрема. Для того, щоб позбутися від цієї проблеми вам потрібно придбати гербіцид Гліфовіт.

 
 
28 July 2017 15:14:00
Views: 1207