Аграрні новини України

ТОП-4 основних правила по використанню гербіцидів

Гербіцидна обробка безпосередньо впливає на врожайність культури і якість готової продукції. Перед обприскуванням потрібно враховувати багато факторів. У нашій статті ми поговоримо про те, як і коли вносити гербіциди згідно з основними правилами. Їх дотримання дозволить забезпечити ефективний контроль бур'янів і отримати обіцяний виробником урожай.

 
 
28 March 2020 00:08:57
Views: 35
 
 
Вплив фунгіцидів на рослини: особливості застосування препаратів

Сучасний ринок ЗЗР пропонує аграріям широкий асортимент препаратів для захисту рослин від грибкових захворювань. Ефективність агрохімікатів залежить від багатьох факторів. При підготовці до обробки рослин потрібно враховувати особливості вибору і правила застосування, а також знати, як змішувати фунгіциди з іншими компонентами робочого розчину. Всі ці нюанси описані в нашій статті.

 
 
12 March 2020 00:07:25
Views: 58
 
 
Як вибрати інсектициди і на що варто звертати увагу

Інсектицидами називають агрохімікати для боротьби з комахами. Ці препарати застосовують на полях, в городах, садах і чагарниках. До покупки товару потрібно поставитися відповідально, враховуючи вид шкідника і фазу розвитку рослини. Тому ми розповімо про те, як правильно вибрати інсектициди для успішного винищення комах.

 
 
03 March 2020 23:52:07
Views: 63
 
 
Як відрізнити оригінальний посівний матеріал соняшнику від підробки

Підробка насіння соняшнику – це один із способів, який дозволяє шахраям заробляти на аграріях сотні тисяч гривень щорічно. Перед кожною посівною компанією зустрічаються вантажівки, які продають насіння соняшнику самих різних виробників. Це вигідно аграріям, адже все необхідне привозять безпосередньо на територію господарства. Крім того, у таких людей можна придбати насіння за доступною ціною. Звідки вони беруться?

 
 
07 October 2019 23:10:37
Views: 435
 
 
Коли найкраще сіяти кукурудзу: оптимальні терміни

Кукурудза - це дуже примхлива до терміну посіву культура. Її врожайність в чому залежить від правильності посадки і погодних умов в період вегетації. Ті аграрії, які отримують низький урожай, повинні розуміти, що при недостатній адаптації рослин різних груп стиглості, гібрид не зможе в кращому вигляді проявити свій потенціал.

 
 
04 October 2019 02:18:02
Views: 150
 
 
Вибір насіння соняшнику: на що звертати увагу

Вибір соняшнику для посадки – це не така легка справа, як може здатися на перший погляд. Залежно від сорту, насіння ділять на ранньостиглу, середньостиглу і деякі інші. Перед покупкою насіння необхідно враховувати особливості клімату, в якому вони будуть рости

 
 
03 September 2019 23:12:52
Views: 150
 
 
ТОП-6 кращих гібридів соняшнику Сингента

Посівний матеріал – це найважливіший елемент вирощування сільськогосподарських культур. Від його якості залежить кількість врожаю. Щоб його кількість перевершило всі очікування, ми пропонуємо купити насіння гібридів соняшнику від швейцарської компанії Syngenta в інтернет-магазині Agro-Trade.

 
 
03 September 2019 23:00:20
Views: 196
 
 
Що таке ФАО?

В першу чергу, необхідно дати чітке роз'яснення, що означає абревіатура ФАО. Це буквальний переклад абревіатури FAO, яка англійською мовою розшифровується як Food and Agricultural Organization, по-російськи - Організація з питань продовол

 
 
18 April 2019 02:55:59
Views: 1671
 
 
Насіння цукрової кукурудзи

Хто з нас в дитинстві не любив поласувати солодкою, ніжною кукурудзою. Незабутні відчуття від запаху свіжих варених качанів, смаку зерен залишаються протягом довгих років. Та й дорослі теж не проти оцінити відмінні смакові якості солодкої кукурудзи.

 
 
18 April 2019 02:49:29
Views: 216
 
 
Насіння Соняшнику для Кіровоградської області

Україна входить до числа країн, які виділяють величезні площі сільськогосподарських угідь для вирощування соняшнику. На сьогоднішньому етапі розвитку аграрного сектора української економіки ця масничний культура є однією з найпопулярніших сере

 
 
18 April 2019 02:37:03
Views: 232
 
 
Насіння соняшнику стійкі до вовчка

Для українських аграріїв соняшник - одна з найголовніших культур, яка дає можливість добре заробити, адже Україна на сьогоднішній день є найбільшим постачальником соняшникової олії на світові ринки сільськогосподарської продукції та в доступній для огляду перспективі не збирається здавати позиції.

 
 
09 April 2019 14:08:01
Views: 216
 
 
Карти грунтів України

На картах розміщена вся необхідна інформація про більше ніж 650 типів грунтів по всій Україні. Окремо можна дізнатися розподіл типів грунтів в кожній області та районі. Онлайн-карта в рази полегшує роботу агрономів.

 
 
27 March 2019 13:55:49
Views: 1306
 
 
Визначення вмісту фосфору і калію в тканинах кукурудзи і сої

Фахівці Державного університету Айови (ГУА), використовуючи різні методи, досліджували взаємозв'язок між вмістом Р і К в грунті і розвитком культурних рослин. Проведені експерименти дали можливість напрацювати і оновити відповідні інтерпретації тестування грунтів, які були визнані точними і необхідними.

 
 
27 March 2019 13:42:02
Views: 207
 
 
Головня летюча - поширена хвороба пшениці

Однією з найбільш поширених хвороб пшениці є головешка летюча. Вона вражає посіви у всіх зонах вирощування пшениці, ячменю, жита. Хвороба проявляється, коли культури знаходяться у фазі колосіння.

 
 
27 March 2019 12:56:59
Views: 261
 
 
Як підвищити врожайність озимої пшениці

Інноваційний проект, розроблений і впроваджується компанією «Агроскоп Інтернешнл» з осені 2017 року, має на меті раціонального використання ресурсів, в першу чергу, щоб істотно збільшити врожайність озимої пшениці. Одночасно з цим, важливим завданням проекту було не збільшити при цьому вартість вирощеної сільськогосподарської продукції.

 
 
17 March 2019 12:59:30
Views: 395
 
 
Застосування мінеральних добрив для оптимальної підгодівлі культурних рослин

Мінеральні добрива - важлива складова сучасного рослинництва. Їх правильне використання гарантує високу врожайність. Агрономи часто зізнаються в тому, що, якщо не врахувати всі нюанси, то можна потрапити в халепу. Тому, не завадить коротко нагадати принципи підгодівлі, які розроблені авторитетними вченими і впроваджені досвідченими аграріями.

 
 
17 March 2019 11:45:24
Views: 350
 
 
Описи препарату Фабіан від Август

На сьогоднішній день соя є однією з ключових сільськогосподарських культур в світі. Головними причинами такого стану справ є її велика врожайність, рентабельність вирощування і те, що соєві боби містять дуже велику кількість білка - до 50%. Дешевий спосіб отримання кормового білка зробив культуру його головним джерелом.

 
 
03 September 2018 12:45:24
Views: 377
 
 
Фунгіцид Амістар Екстра. Інструкція по застосуванню

Захворювання листя і колосків у рослин досить поширена проблема. Щоб розв'язати цю проблему, рекомендується застосовувати комбінований фунгіцид Амістар Екстра. Препарат має контактно-системну дію, знищує вогнища хвороби. Захисний вплив триває протягом 25-30 днів.

 
 
22 November 2017 20:01:34
Views: 1931
 
 
Інструкція по застосуванню гербіциду Фюзілад Форте

Системний гербіцид Фюзілад Форте від швейцарської компанії Syngenta, одного з найбільших світових виробників засобів захисту сільськогосподарських культур, ефективно знищує однорічні та багаторічні бур'яни. Застосовується для захисту посівів сої, озимого і ярового рапсу, соняшника, гречки, кукурудзи, гороху. Для того, щоб досягти максимального ефекту, потрібно точно дотримуватися інструкції по застосуванню.

 
 
22 November 2017 14:59:20
Views: 2529
 
 
Гербіцид Ураган Форте краще рішення по знищенню бур'янів в передпосівний етап

Як відомо кожному фермеру для того, щоб домогтися максимальних врожаїв не достатньо лише одного якісного посівного матеріалу та сприятливих погодних умов. Ключовим моментом є якість підготовки поля до посіву, тобто знищення всієї небажаної бур'янів на оброблюваному участке.Самий ефективний спосіб це застосувати гербіцид Ураган Форте, препарату суцільного типу впливу.

 
 
06 November 2017 17:29:40
Views: 959
 
 
Поради щодо застосування гербіциду Пріма в посівах кукурудзи та зернових культур

Для того щоб забезпечити надійний захист посівів зернових культур і кукурудзи від однорічних дводольних бур'янів рослин, а також стійких до 2,4-Д і МЦПА, вам необхідно використовувати післясходові препарати на основі 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір і флорасулам. До таких препаратів відносять гербіцид Прима швейцарської компанії Сінгента.Данний агрохімікатів відносять до групи післясходових гербіцидів які діють вибірково, тобто пригнічуючи смітну рослинність ніяким негативного впливу на культуру не робить.

 
 
06 November 2017 16:44:36
Views: 1222
 
 
Насіння гібридів соняшнику від світових брендів

Якість посівного матеріалу - важливий фактор, від якого залежить рентабельність вирощування подсолнечніка.Використання гібридів вигідно тим, що вони відрізняються більшою генетичною однорідністю, одночасним дозріванням. Виростають приблизно на однакову висоту і мають однакові діаметри корзінок.Семена гібридів соняшнику бувають двох видів: · Інтенсивні. · Екстенсивні.

 
 
23 October 2017 19:17:30
Views: 943
 
 
Інструкція по застосуванню протруйника Матадор

Матадор - інсектицид системної дії має широкий спектр впливу на комах-шкідників. Діюча речовина на основі якого розроблено препарат - імідаклоприд, в концентрації 200 г / л. Препарат належить до хімічного класу неонікотиноїдів. Текучий суспензійний концентрат - форма випуску препарату. П'ятилітрова пластикова каністра зручна для перевезення і складування. За класифікацією Всесвітньої Організації Охорони здоров'я хімікат належить до 3 класу хімічної небезпеки, при правильному використанні препарат безпечний для людини і екосистеми.

 
 
23 October 2017 18:55:54
Views: 6564
 
 
Гербіцид Майстер Пауер інструкція із застосування

Універсальний гербіцид Майстер Пауер застосовується після сходів кукурудзи для боротьби з великою кількістю бур'янів. Володіє ефектом грунтового екрану. Препарат розроблений на основі таких речовин: форамсульфурон 31,5 г / л, тіенкарбазон-метил 10 г / л, йодосульфурон-метил-натрій 1 г / л. Крім цього в складі хімікату є антидот ціпросульфамід 15 г / га. Належить до хімічної групи сульфонілсечовин, сульфоніламіно-карбоніл-тріазолінонов, ацілсульфонамідов.

Майстер Пауер випускається у формі маслянисто емульсії в зручній для перевезення і складування п'ятилітрової пластикової каністрі.

 
 
21 October 2017 16:58:13
Views: 3486
 
 
Гербіцид Базагран - надійний засіб в боротьбі бур'янами при вирощуванні сої

Контактний, високоселективний гербіцид Базагран має системну дію, застосовується після сходів культурних рослин для знищення однорічних дводольних бур'янів. Застосовується для захисту посівів сої, пшениці, кукурудзи, гороху та інших культур. Препарат розроблений на основі діючої речовини бентазон, в концентрації 250 г / л. Базагран відносять до хімічної групи похідних тіадіазіна.

Препарат виробляється в формі водного розчину в п'яти- або двадцятилітрових пластикової каністрі, яку зручно перевозити і складувати.

 
 
21 October 2017 16:18:27
Views: 1090
 
 
Гербіциди вибіркової дії (післясходові)

Бур'яни в посівах винищуються гербіцидами, що в перекладі з латинської мови означає - «вбиваю траву». Хімічну прополку, так по-іншому називають процес обробки гербіцидами, застосовують для захисту посівів пшениці, кукурудзи, сої, цукрових буряків. До складу поряд з активними інгредієнтами входять розчинники і різні допоміжні добавки. Дані агрохімікати не роблять негативного впливу на культурні рослини. Групи і механізм дії гербіцидів вибіркової дії.

 
 
06 October 2017 14:44:06
Views: 1240
 
 
Аналоги гербіциду Пріма

На ринку агрохімікатів присутні препарати, які є лідерами у своїй категорії. Це природний процес, з огляду на велику кількість виробників і пропонованої продукції. Як правило, ціни на такі хімікати вище, ніж у конкуруючих фірм.

Кожен виробник сільськогосподарської продукції зацікавлений в ефективному захисту посівів культурних рослин. Наш інтернет-магазин пропонує купити Прима гербіцид, аналоги даного препарату за своїми властивостями і ефективності не гірше, а ціна суттєво нижча, що важливо, особливо для невеликих фермерських господарств.

 
 
18 September 2017 18:48:16
Views: 4285