Аграрні новини України

Як захистити сою від шкідливих гусениць?

Соя — одна з провідних зернобобових культур в Україні, що зумовлено активним її використанням у виробництві масла та тваринництві. Вона живить ґрунт азотом та вважається хорошим попередником для багатьох рослин у сівозміні. При цьому культура піддається атакам більш ніж 100 видів комах. Найбільш злісними шкідниками є: клопи, бобові вогнівки, попелиці, совки, лучні метелики та соєві плодожерки. Для уникнення втрат врожаю пропонуємо здійснювати заходи профілактики та боротьби зі шкідливими організмами.

 
 
27 July 2020 22:49:40
Views: 60
 
 
Експерт Укравіт: гербіциди допоможуть зберегти до 50% врожаю сої

Оптимальний рівень вологості та підвищені температури створюють сприятливе середовище для активного росту бур'янів на посівах сої. В результаті шкідники розвиваються швидше культури та відбирають у рослини харчування. Недолік ресурсів призводить до втрат майбутнього врожаю на 50%.

 
 
10 June 2020 17:51:49
Views: 177
 
 
Концерн BASF пропонує пакетні продажі насіння озимого ріпаку та фунгіцидів

У травні 2020 року компанія BASF розпочала комплексний продаж гібридів насіння озимого ріпаку з фунгіцидом Карамба та Карамба Турбо. Клієнт сам обирає з двох препаратів. Німецький концерн почав запроваджувати лояльний підхід на українському ринку роком раніше. Сьогодні БАСФ пропонує ширший різновид пестицидів та посівного матеріалу.

 
 
10 June 2020 17:30:40
Views: 175
 
 
Частка агрохолдингів в обігу UKRAVIT становить 15%

У компанії UKRAVIT повідомили, що 70% клієнтів концерну є середніми підприємствами, котрі працюють на земельних ділянках площею від 500 до 7 000 гектар. Частка великих корпорацій в торговельному обігу українського виробника займає 10-15%. Цю статистику навів Олександр Ільїн, який обіймає посаду фінансового директора. Він сказав наступне:

 
 
27 may 2020 01:51:40
Views: 192
 
 
Впровадження стандартів CropLife — секрет високої якості препаратів ALFA Smart Agro

У компанії ALFA Smart Agro повідомили, що висока якість їх продукції зумовлена дотриманням стандартів CropLife. Це дозволяє запобігти перехресному забрудненню виробничих ліній. На важливості технології акцентувала увагу директор з якості ЗЗР Інна Тавлуй. Вона сказала наступне:

«У виробництві засобів захисту рослин потрібно бути дуже обережним, щоб уникнути перехресного забруднення продукції. Особливу небезпеку становлять випадки, коли елементи гербіцидів потрапляють до складу фунгіцидів або інсектицидів. Як показує досвід виробників, що запроваджують стандарти CropLife International, навіть невелика кількість стороннього компонента може призвести до ураження культурної рослини».

 
 
27 may 2020 01:44:20
Views: 157
 
 
ТОП-4 основних правила по використанню гербіцидів

Гербіцидна обробка безпосередньо впливає на врожайність культури і якість готової продукції. Перед обприскуванням потрібно враховувати багато факторів. У нашій статті ми поговоримо про те, як і коли вносити гербіциди згідно з основними правилами. Їх дотримання дозволить забезпечити ефективний контроль бур'янів і отримати обіцяний виробником урожай.

 
 
28 March 2020 00:08:57
Views: 366
 
 
Вплив фунгіцидів на рослини: особливості застосування препаратів

Сучасний ринок ЗЗР пропонує аграріям широкий асортимент препаратів для захисту рослин від грибкових захворювань. Ефективність агрохімікатів залежить від багатьох факторів. При підготовці до обробки рослин потрібно враховувати особливості вибору і правила застосування, а також знати, як змішувати фунгіциди з іншими компонентами робочого розчину. Всі ці нюанси описані в нашій статті.

 
 
12 March 2020 00:07:25
Views: 395
 
 
Як вибрати інсектициди і на що варто звертати увагу

Інсектицидами називають агрохімікати для боротьби з комахами. Ці препарати застосовують на полях, в городах, садах і чагарниках. До покупки товару потрібно поставитися відповідально, враховуючи вид шкідника і фазу розвитку рослини. Тому ми розповімо про те, як правильно вибрати інсектициди для успішного винищення комах.

 
 
03 March 2020 23:52:07
Views: 461
 
 
Як відрізнити оригінальний посівний матеріал соняшнику від підробки

Підробка насіння соняшнику – це один із способів, який дозволяє шахраям заробляти на аграріях сотні тисяч гривень щорічно. Перед кожною посівною компанією зустрічаються вантажівки, які продають насіння соняшнику самих різних виробників. Це вигідно аграріям, адже все необхідне привозять безпосередньо на територію господарства. Крім того, у таких людей можна придбати насіння за доступною ціною. Звідки вони беруться?

 
 
07 October 2019 23:10:37
Views: 1237
 
 
Коли найкраще сіяти кукурудзу: оптимальні терміни

Кукурудза - це дуже примхлива до терміну посіву культура. Її врожайність в чому залежить від правильності посадки і погодних умов в період вегетації. Ті аграрії, які отримують низький урожай, повинні розуміти, що при недостатній адаптації рослин різних груп стиглості, гібрид не зможе в кращому вигляді проявити свій потенціал.

 
 
04 October 2019 02:18:02
Views: 451
 
 
Вибір насіння соняшнику: на що звертати увагу

Вибір соняшнику для посадки – це не така легка справа, як може здатися на перший погляд. Залежно від сорту, насіння ділять на ранньостиглу, середньостиглу і деякі інші. Перед покупкою насіння необхідно враховувати особливості клімату, в якому вони будуть рости

 
 
03 September 2019 23:12:52
Views: 455
 
 
ТОП-6 кращих гібридів соняшнику Сингента

Посівний матеріал – це найважливіший елемент вирощування сільськогосподарських культур. Від його якості залежить кількість врожаю. Щоб його кількість перевершило всі очікування, ми пропонуємо купити насіння гібридів соняшнику від швейцарської компанії Syngenta в інтернет-магазині Agro-Trade.

 
 
03 September 2019 23:00:20
Views: 585
 
 
Що таке ФАО?

В першу чергу, необхідно дати чітке роз'яснення, що означає абревіатура ФАО. Це буквальний переклад абревіатури FAO, яка англійською мовою розшифровується як Food and Agricultural Organization, по-російськи - Організація з питань продовол

 
 
18 April 2019 02:55:59
Views: 3284
 
 
Насіння цукрової кукурудзи

Хто з нас в дитинстві не любив поласувати солодкою, ніжною кукурудзою. Незабутні відчуття від запаху свіжих варених качанів, смаку зерен залишаються протягом довгих років. Та й дорослі теж не проти оцінити відмінні смакові якості солодкої кукурудзи.

 
 
18 April 2019 02:49:29
Views: 545
 
 
Насіння Соняшнику для Кіровоградської області

Україна входить до числа країн, які виділяють величезні площі сільськогосподарських угідь для вирощування соняшнику. На сьогоднішньому етапі розвитку аграрного сектора української економіки ця масничний культура є однією з найпопулярніших сере

 
 
18 April 2019 02:37:03
Views: 561
 
 
Насіння соняшнику стійкі до вовчка

Для українських аграріїв соняшник - одна з найголовніших культур, яка дає можливість добре заробити, адже Україна на сьогоднішній день є найбільшим постачальником соняшникової олії на світові ринки сільськогосподарської продукції та в доступній для огляду перспективі не збирається здавати позиції.

 
 
09 April 2019 14:08:01
Views: 531
 
 
Карти грунтів України

На картах розміщена вся необхідна інформація про більше ніж 650 типів грунтів по всій Україні. Окремо можна дізнатися розподіл типів грунтів в кожній області та районі. Онлайн-карта в рази полегшує роботу агрономів.

 
 
27 March 2019 13:55:49
Views: 2324
 
 
Визначення вмісту фосфору і калію в тканинах кукурудзи і сої

Фахівці Державного університету Айови (ГУА), використовуючи різні методи, досліджували взаємозв'язок між вмістом Р і К в грунті і розвитком культурних рослин. Проведені експерименти дали можливість напрацювати і оновити відповідні інтерпретації тестування грунтів, які були визнані точними і необхідними.

 
 
27 March 2019 13:42:02
Views: 492
 
 
Головня летюча - поширена хвороба пшениці

Однією з найбільш поширених хвороб пшениці є головешка летюча. Вона вражає посіви у всіх зонах вирощування пшениці, ячменю, жита. Хвороба проявляється, коли культури знаходяться у фазі колосіння.

 
 
27 March 2019 12:56:59
Views: 577
 
 
Як підвищити врожайність озимої пшениці

Інноваційний проект, розроблений і впроваджується компанією «Агроскоп Інтернешнл» з осені 2017 року, має на меті раціонального використання ресурсів, в першу чергу, щоб істотно збільшити врожайність озимої пшениці. Одночасно з цим, важливим завданням проекту було не збільшити при цьому вартість вирощеної сільськогосподарської продукції.

 
 
17 March 2019 12:59:30
Views: 779
 
 
Застосування мінеральних добрив для оптимальної підгодівлі культурних рослин

Мінеральні добрива - важлива складова сучасного рослинництва. Їх правильне використання гарантує високу врожайність. Агрономи часто зізнаються в тому, що, якщо не врахувати всі нюанси, то можна потрапити в халепу. Тому, не завадить коротко нагадати принципи підгодівлі, які розроблені авторитетними вченими і впроваджені досвідченими аграріями.

 
 
17 March 2019 11:45:24
Views: 669
 
 
Описи препарату Фабіан від Август

На сьогоднішній день соя є однією з ключових сільськогосподарських культур в світі. Головними причинами такого стану справ є її велика врожайність, рентабельність вирощування і те, що соєві боби містять дуже велику кількість білка - до 50%. Дешевий спосіб отримання кормового білка зробив культуру його головним джерелом.

 
 
03 September 2018 12:45:24
Views: 684
 
 
Фунгіцид Амістар Екстра. Інструкція по застосуванню

Захворювання листя і колосків у рослин досить поширена проблема. Щоб розв'язати цю проблему, рекомендується застосовувати комбінований фунгіцид Амістар Екстра. Препарат має контактно-системну дію, знищує вогнища хвороби. Захисний вплив триває протягом 25-30 днів.

 
 
22 November 2017 20:01:34
Views: 2534
 
 
Інструкція по застосуванню гербіциду Фюзілад Форте

Системний гербіцид Фюзілад Форте від швейцарської компанії Syngenta, одного з найбільших світових виробників засобів захисту сільськогосподарських культур, ефективно знищує однорічні та багаторічні бур'яни. Застосовується для захисту посівів сої, озимого і ярового рапсу, соняшника, гречки, кукурудзи, гороху. Для того, щоб досягти максимального ефекту, потрібно точно дотримуватися інструкції по застосуванню.

 
 
22 November 2017 14:59:20
Views: 4472
 
 
Гербіцид Ураган Форте краще рішення по знищенню бур'янів в передпосівний етап

Як відомо кожному фермеру для того, щоб домогтися максимальних врожаїв не достатньо лише одного якісного посівного матеріалу та сприятливих погодних умов. Ключовим моментом є якість підготовки поля до посіву, тобто знищення всієї небажаної бур'янів на оброблюваному участке.Самий ефективний спосіб це застосувати гербіцид Ураган Форте, препарату суцільного типу впливу.

 
 
06 November 2017 17:29:40
Views: 1283
 
 
Поради щодо застосування гербіциду Пріма в посівах кукурудзи та зернових культур

Для того щоб забезпечити надійний захист посівів зернових культур і кукурудзи від однорічних дводольних бур'янів рослин, а також стійких до 2,4-Д і МЦПА, вам необхідно використовувати післясходові препарати на основі 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір і флорасулам. До таких препаратів відносять гербіцид Прима швейцарської компанії Сінгента.Данний агрохімікатів відносять до групи післясходових гербіцидів які діють вибірково, тобто пригнічуючи смітну рослинність ніяким негативного впливу на культуру не робить.

 
 
06 November 2017 16:44:36
Views: 1861
 
 
Насіння гібридів соняшнику від світових брендів

Якість посівного матеріалу - важливий фактор, від якого залежить рентабельність вирощування подсолнечніка.Використання гібридів вигідно тим, що вони відрізняються більшою генетичною однорідністю, одночасним дозріванням. Виростають приблизно на однакову висоту і мають однакові діаметри корзінок.Семена гібридів соняшнику бувають двох видів: · Інтенсивні. · Екстенсивні.

 
 
23 October 2017 19:17:30
Views: 1252