в корзину

close
Корзина покупок
 

Засоби захисту рослин та посівний матеріал Монсанто

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 45 (всего 2 сторінок)

Монсанто (Monsanto)

Monsanto Company – американська компанія, яка спеціалізується на виробництві засобів захисту рослин і посівних матеріалів. Корпорація заснована в 1901 році, але на український ринок зайшла лише через 90 років. Вже в 1992 році в Києві відкрилося перше відділення, а дочірня організація отримала назву «Монсанто Україна» і стала першим постачальником гербіцидів в нашій країні.

Монсанто в Україні

Насіння культурних рослин

У каталозі компанії представлений великий каталог насіння пшениці, сої, кукурудзи, пшениці і сорго. У виробничому процесі використовуються передові технології, тому продукція відповідає всім вимогам екобезпеки. Кожна партія посівних матеріалів висаджується на дослідних полях для перевірки схожості і відправляється в спеціально обладнану лабораторію для дослідження складу.

Насіння ріпаку продаються в Україні під брендом ДЕКАЛБ, дилерами овочевих культур є компанії «Де Ройтер» і «Семініс».

Засоби захисту рослин

Монсанто випускає 4 види гербіцидів:

  1. Раундап Макс. Пестициди розроблені на основі технології «ТранСорб», завдяки якій діюча речовина Гліфосат швидко переміщається в коріння і пригнічує навіть багаторічні бур'яни.
  2. Харнес. Гербіцид ґрунтової дії, що застосовується до появи сходів кукурудзи. Препарати даної групи ефективно борються з однорічними дводольними та злаковими бур'янами.
  3. Монітор. Це післясходовий пестицид, який використовується для захисту посівів озимої пшениці. Діючі речовини препарату знищують одно - і багаторічних бур'янів, підвищують продуктивність культури й якість готової продукції.
  4. Гвардиан Тетра. Селективний гербіцид ефективно контролює однорічні одно - та дводольні бур'яни на посівах кукурудзи, причому пригнічує шкідників на будь-якому грунті. Препарат вноситься перед сходами або з першими сходами культури.

Компанія «Monsanto» враховує потреби бізнесменів різного рівня, тому випускає гербіциди в малій і великій тарі.

Для замовлення оригінальних засобів захисту рослин звертайтеся в інтернет-магазин Agro-Trade. Ми співпрацюємо з виробниками без посередників та пропонуємо найнижчі ціни в Україні. Якість продукції підтверджується сертифікатами.