в корзину

close
Корзина покупок
 
Мінеральні добрива Волигоп Фосвор

Мінеральні добрива Волигоп Фосвор

 • 066 14-04-175
 • 068 66-49-755
 • 098 05-47-904
 • ПН-ПТ с 09:00 до 19:00
  CБ-ВС с 10:00 до 17:00
3535 грн
швидке замовлення
Мінеральні добрива Волигоп Фосвор — ваше замовлення

ім'я:

Телефон:

Коментар:

Будь ласка, вкажіть ваше ім'я і телефон, щоб ми могли зв'язатися з вами

 • Доставка по Україні Нова Пошта
  Самовивіз
  Безкоштовна доставка по Кропивницькому
 • Оплата При отриманні
  На карту Приват24
  Безготівковий розрах.
 • Відправлення Протягом 24 годинЦіна Вказана з ПДВКаністра / Мішок
Культури, на яких застосовується Всі культури
Діюча речовина: Поєднання макро-, мезо- та мікроелементів відповідно до визначення постанови ЄС (2003/2003 EK).
Тарна одиниця 25, 50, 1000 л
Формуляція Рідке листяне добриво категорії ЄС

Мінеральні добрива Волигоп Фосвор

Таблиця поживних речовин

Вміст поживних речовин м/м % м/в % г/л
Фосфор (Р, фосфат) 4,3 5 50
Пентоксид фосфору (P2O5) 9,8 11,3 113
Калій (К, гідроксид) 7,3 8,4 84
Окис калію (K2O) 8,8 10 100
Молібден (Мо, молібденіт) 0,04 0,046 0,46
pH (оригінальний розчин) 6,1-6,3
Густина (г/см3) 1,16

Значення головного макроелементу

Є одним з основних елементів, для речовин, що відіграють роль в транспортуванні енергоносіїв всередині рослин , незамінний елемент для функціонування генеративних органів. Фосфат засвоюється не в зредукованій, а в окисненій формі. Розчинний фосфор із ґрунту засвоюється рослинами в декількох формах, швидко та легко пересувається в рослині, тому симптоми з'являються на більш старих листях. Міцно зав'язується в ґрунті, майже не пересувається з водою. Корені здатні засвоїти фосфор лише на малих відстанях, в ґрунті фосфор менш рухомий ніж будь який інший елемент. Фосфор, що потрапляє до ґрунту вимивається чи зв'язується та для рослини пропадає. Листяне удобрення покращує забезпечення фосфором. Потреба в засвоєнні рослинами фосфору у різних фонологічних фазах дуже суттєва і не є рівномірною. Перший раз для проростання, розвитку коренів, росту паростків, а в подальшому, в період утворення квітів, утворення зерна, (наприклад, в рапсі максимум засвоєння фосфору відбувається один раз під час цвітіння, та ще раз під час дозрівання), у винограді в період розвитку плодів. Для вирощування розсади, для старту (для сприяння розвитку коренів), при цвітінні квітучих кімнатних рослин. Фосфор сприяє росту, інтенсивному розвитку коренів, генеративному розвитку, має сприятливий вплив на якість урожаю та на утворення білків. Грає роль в утворенні розміру сім'янки, наповненості, в утворенні олії, в заплідненні, в накопиченні сухої речовини. Волігоп Фосфор, дякуючи високому вмісту поживних речовин, забезпечує фосфор, необхідний для енергетичних потреб осіннього капустяного рапсу в період інтенсивного росту та цвітіння. Таким чином шляхом довшого цвітіння, продовженого зав'язування плодів, через збільшення кількості квіток, забезпечує збільшення кількості врожаю. Передозування не викликає безпосередніх симптомів, не підвищує рівень солей в ґрунті, тому, у випадках необхідності можливе його нанесення і у великих кількостях. Передозування фосфору у ґрунті перешкоджає засвоєнню цинку. Молібден необхідний для функціонування бактерій, що зв'язують азот. Його нестача в зернобобових культурах поєднується з симптомами, що характерні для нестачі азоту, що викликано суттєвою потребою бактерій в молібдені. Значення продукції Волігоп® Фосфор є дозволеним у ЄС рідким листяним добривом, збагаченим необхідними для рослин калієм та молібденом. Можливе використання для забезпечення поживними речовинами вирощуваних культур, самостійно або разом з іншою обробкою рослин з попереднім проведенням проби на змішуваність. Гармонійне забезпечення рослин поживними речовинами залежить від вибору необхідного мінерального добрива. Для поповнення фосфору пропонуємо його застосування у концентрації 2-4 л/га, у відповідності до потреб та фенологічної фази даної рослини, при листяному удобренні розчином у концентрації 0,5-2%.

Застосування

В яблуневих від повного цвітіння до початку росту плодів. 

Картопля (посівна та кормова) 1-3 рази від стану наявності 4-6 листків до цвітіння, для утворення коренів, а в подальшому для покращення здатності до зберігання бульби. Фосфор має важливу роль при вирощувані посівної бульби. Прискорює дозрівання, підвищує біологічну цінність посівної бульби. Підсилює власний захисний механізм рослини, її здатність до

захисту від грибкових захворювань. 

В кісточкових від осипання пелюсток до збору врожаю. 

Цукровий буряк до стану наявності 4-6 листків одноразово, з нанесенням без змішування. Для захисту від стресу посухи, для покращення якості. 

Газон восени після проростання до початку інтенсивного росту, для сприяння утворенню коренів. 

Коренеплоди (буряк, петрушка, свікла, редиска, селера ): після розвитку листів, для покращення урожаю коренеплодів. 

Цибульні, осінній та весняний часник: після проростання, до початку інтенсивного росту. Потреба в поживних речовинах осіннього часнику найвища у травні, весняного часнику - найвища у червні. У вказані періоди з повтором через два тижні. 

Кабачкові (кавун, диня, спаржа, кулінарний та масляний гарбуз, огірки, 

цукіні): після розсаджування, до цвітіння як мінімум два рази для сприяння утворенню коренів рослин та їх цвітінню, для сприяння утворенню зерен та врожаю. 

Капустяні (капуста, цвітна капуста, китайська капуста, броколі): після 

розсаджування, для початкового розвитку, для утворення міцної кореневої системи. 

В кукурудзі від стану наявності 3-5 листків. 

Соняшник (гірчиця, масляний льон, масляна редька, мак): від стану наявності 3-6 пар листків, є необхідним при несприятливій погоді або генетично визначеному повільному розвитку. 

Осінні колоскові: при повільному початковому розвитку восени та/або ранньою 

весною при першій можливій обробці. 

Перець (кулінарний та для приправ), помідор, баклажани: після пікірування, розсадження для прискорення розвитку, для захисту від несприятливого впливу холоду або від інтенсивного випромінювання. Для запобігання витягування вимушено вирощуваної розсади, для сприяння утворенню коренів. Засвоєння фосфору в перші 40-50 діброзвитку рослин є динамічним. Потреба в засвоєнні фосфору зростає і вперіод масового цвітіння, зав'язування плодів та утворення зерна. 

Рапс: при відсталому початковому розвитку восени та/або ранньою весною при першій можливій обробці, забезпечує розвиток життєздатної кореневої системи. 

Соя: По відношенню до одиниці продукту його потреба в фосфорі велика, засвоєння є інтенсивним від зав'язування стручків, до наповнення горошин. 

Виноград після цвітіння до збору врожаю 2-3 рази. 

Зелений горошок: рослина має велику потребу у фосфорі, обробку потрібно проводити під час інтенсивного росту до цвітіння. 

Засіб не можна змішувати з багатьма засобами захисту рослин і засобами для збільшення врожайності, так і через постійно мінливі умови, у всіх випадках рекомендується проводити пробу на змішуваність! Спільне завдання з розчинними мінеральними добривами, що містять кальцій і магній не рекомендується. Волигоп Фосфор і Волигоп Мідь не можна змішувати. Перед застосуванням рекомендовано прочитати і дотримуватись інструкції щодо застосування продукту! Дані і процедури, зазначені в описі продукту носять виключно інструктивний характер. На ефективність засобу може вплинути багато таких факторів, які не підпадають під компетенцію виробника (погодні умови, умови зберігання та застосування), тому за збитки, що виникають з таких причин ми не можемо нести відповідальність. Необхідно уникати протікання, просочування та можливого проковтування концентрованого засобу. Після виконання робіт необхідно ретельно мити руки. Попадання засобу, його невикористаного залишку або упаковки в річки або стоячі водойми заборонено. Термін зберігання в оригінальній упаковці, у сухому, прохолодному місці, при гарантованій температурі вище нуля 2 роки.

Доставка по всей Украине в любой населенный пункт :
 • Новой почтой (2-3 дня)
Условия оплаты:
 • Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
 • Банковский платеж
 • Безналичный расчет
Заказы на сайте принимаются 24/7.

Также оформить заказ можно по телефонам :

ПН -ПТ с 9:00 до 19:00 и СБ-ВС с 10:00 до 19:00.

 • 068 66-49-755 - Киевстар;
 • 066 14-04-175 - Vodafone;
 • 098 05-47-904 - Киевстар;

Чтобы заказать самостоятельно оставьте свой номер телефона, адресс доставки и нажмите кнопку "Оформить заказ" после чего Вам перезвонят  в течении дня и уточнят все детали.

Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук Ваше Імя:


Ваш відгук:
Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, зазначений на картинці:

tfUs5k