в корзину

close
Корзина покупок
 
Мінеральне добриво Волігоп Колосові

Мінеральне добриво Волігоп Колосові

 • 066 14-04-175
 • 068 66-49-755
 • 098 05-47-904
 • ПН-ПТ с 09:00 до 19:00
  CБ-ВС с 10:00 до 17:00
3479 грн
швидке замовлення
Мінеральне добриво Волігоп Колосові — ваше замовлення

ім'я:

Телефон:

Коментар:

Будь ласка, вкажіть ваше ім'я і телефон, щоб ми могли зв'язатися з вами

 • Доставка по Україні Нова Пошта
  Самовивіз
  Безкоштовна доставка по Кропивницькому
 • Оплата При отриманні
  На карту Приват24
  Безготівковий розрах.
 • Відправлення Протягом 24 годинЦіна Вказана з ПДВКаністра / Мішок
Культури, на яких застосовується Колосові
Діюча речовина: Поєднання макро-, мезо- та мікроелементів відповідно до визначення постанови ЄС (2003/2003 EK).
Тарна одиниця 25, 50, 1000 л
Формуляція Рідке листяне добриво категорії ЄС

Мінеральне добриво Волігоп Сірка Колосові 25л

Таблиця поживних речовин

Вміст поживних речовин м/м % м/в % г/л
Сірка елементарна (S, сульфат) 5 6,6 66
Триокис сірки (SO3) 12,5 16,5 165
Азот (N), включно з карбамід (N) 15 19,8 198
Магній (Mg, сульфат) 3,7 4,9 49
Окис-магнію (MgO) 6,1 8 80
pH (оригінальний розчин) 4,9-5,2
Густина (г/см 3) 1,33

Значення головного мікроелементу

Сірка є основним елементом рослинних білків, окрім амінокислот, вона є складовою деяких вітамінів, пептидів, ліпідів, рослинних олій. Відіграє надзвичайну роль у безперешкодному розвитку. Потреба рослин у сірці різна, у випадку господарських рослин - вона у десять разів менша ніж азоту, але потреба олійних рослин у сірці дуже суттєва. Вміст сірки в піщаних ґрунтах з вмістом органічних речовин менш ніж 2% - дуже низький. В рослинах в напрямку від верхівки до коренів сірка практично не пересувається, симптоми у вигляді сіро-жовтих плям зазвичай з'являються на молодих листях, їх розвиток гальмується. На кукурудзі з'являються міжжилкові хлорозні смуги, у випадку пшениці та тютюну - можливе пожовтіння цілої рослини, на листях сої та картоплі - з'являються міжжилкові хлорозні смуги. Метаболізм сірки та азоту пов'язаний, у випадку високого рівня забезпеченості азотом підвищується потреба рослини у сірці. В зернових сірка покращує пекарські цінності злаків, стручкових, олійних рослин та утворення їх якісних параметрів. В зернових - симптоми, властиві для нестачі сірки, першим чином з'являються на ділянках поля з більш пухким ґрунтом у вигляді безсистемних знебарвлених плям, що нагадують нестачу азоту. Після цього з'являються симптоми, що нагадують ураження від посухи, через послаблену стійкість можливе виникнення грибкових заражень. Молоде листя жовтіє, зменшується число паростків на рослині та число зерен в колосках. В зернових нестачу сірки після стану у 2 вузли можливо поповнити лише частково. Тісто, виготовлене з борошна пшениці з нестачею сірки, менш придатне до розкочування, воно втрачає свою пружність, стає тягучим, поряд із зниженням пекарських властивостей зменшується об'єм хліба.

Значення продукції

Волігоп®Сірка для обробляння зернових є дозволеним у ЄС рідким листяним добривом, збагаченим надзвичайно необхідними для рослин азотом та магнієм у ефективному співвідношенні. Можливе використання для поповнення поживними речовинами багатьох вирощуваних культур, при травленні бур'янів або разом з іншою обробкою для захисту рослин. Позитивно впливає на стійкість рослин до посухи. Рекомендуємо до застосування на польових, садових культурах, в садівництві та виноградарстві у концентрації 3-5 л/га виходячи з потреби та фенологічної фази певної рослини; у концентрації 0,5-2%, під час поповнення поживних речовин у концентрації 0,1-0,5%. Застосування рекомендоване відповідно до отриманої професійної консультації. В зернових нестача сірки є видимим симптомом, що з'являється в кінці утворення кущів, на початку росту стебел. Можливо сплутати з нестачею N, та при дозуванні N нестача ще більш посилюється, внаслідок дії атмосферної посухи. Важливим є поповнення сірки з моменту початку росту стебел до утворення першого вузла після опадів. Для покращення якості під час повного дозрівання зерна або від початку розвитку основного листка до кінця періоду дозрівання зерна, з частотою, підлаштованою до потреби рослини у сірці у поєднанні з іншими обробками для захисту рослин. При наявності пропущеної обробки неможливо досягнути максимального врожаю. Після стану у два вузли повну нестачу сірки можливо поповнити лише частково. Засіб може бути змішаним з більшістю засобів для захисту рослин та засобів для збільшення врожайності, але через постійно змінювані умови необхідно кожного разу проводити пробу на змішуваність! Перед застосуванням рекомендовано прочитати та притримуватись інструкції з застосування продукту! Дані та процедури, зазначені в описі продукту, носять виключно інструктивний характер. На ефективність засобу може вплинути багато таких факторів, що не підпадають під компетенцію виробника (погодні умови, умови зберігання та застосування), тому за збитки, що виникають з таких причин, ми не можемо нести відповідальність. Необхідно уникати протікання, просочування та можливого проковтування концентрованого засобу. Після виконання робіт необхідно ретельно мити руки. Потрапляння засобу, його невикористаного залишку або упаковки в річки або стоячі водойми заборонено. Термін зберігання в оригінальній упаковці, в сухому, прохолодному місці, при гарантованій температурі вище нуля 2 роки.

Доставка по всей Украине в любой населенный пункт :
 • Новой почтой (2-3 дня)
Условия оплаты:
 • Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
 • Банковский платеж
 • Безналичный расчет
Заказы на сайте принимаются 24/7.

Также оформить заказ можно по телефонам :

ПН -ПТ с 9:00 до 19:00 и СБ-ВС с 10:00 до 19:00.

 • 068 66-49-755 - Киевстар;
 • 066 14-04-175 - Vodafone;
 • 098 05-47-904 - Киевстар;

Чтобы заказать самостоятельно оставьте свой номер телефона, адресс доставки и нажмите кнопку "Оформить заказ" после чего Вам перезвонят  в течении дня и уточнят все детали.

Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук Ваше Імя:


Ваш відгук:
Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, зазначений на картинці:

bY4hur