в корзину

close
Корзина покупок
 
Мінеральне добриво Волігоп Кальцій.Застосування.

Мінеральне добриво Волігоп Кальцій.Застосування.

 • 066 14-04-175
 • 068 66-49-755
 • 098 05-47-904
 • ПН-ПТ с 09:00 до 19:00
  CБ-ВС с 10:00 до 17:00
3479 грн
швидке замовлення
Мінеральне добриво Волігоп Кальцій.Застосування. — ваше замовлення

ім'я:

Телефон:

Коментар:

Будь ласка, вкажіть ваше ім'я і телефон, щоб ми могли зв'язатися з вами

 • Доставка по Україні Нова Пошта
  Самовивіз
  Безкоштовна доставка по Кропивницькому
 • Оплата При отриманні
  На карту Приват24
  Безготівковий розрах.
 • Відправлення Протягом 24 годинЦіна Вказана з ПДВКаністра / Мішок
Культури, на яких застосовується Всі культури
Діюча речовина: Поєднання макро-, мезо- та мікроелементів відповідно до визначення постанови ЄС (2003/2003 EK).
Тарна одиниця 25, 50, 1000 л
Формуляція Рідке листяне добриво категорії ЄС

Мінеральне добриво Волігоп Кальцій! 25 л

Таблиця поживних речовин

Вміст поживних речовин м/м % м/в % г/л
Кальцій (Са, нітрат) 10 13,9 139
Окис кальцію (СаО ) 14 19,4 194
Азот (N) 8 11,1 111
Нітрат (N) 8 11,1 111
pH (оригінальний розчин) 6,3-6,7
Густина (г/см 3) 1,42

Роль складових елементів у житті рослин

Кальцій відіграє визначну роль у зміцненні клітинних стінок, впливає на цитоплазму, на пропускну спроможність цитомембран та на розвиток кренів. У випадку нестачі кальцію (двочасткові зазвичай більш чутливі) розвиток коренів призупиняється, його перенасичення призводить до нестачі мангану, калію, бору, цинку, магнію та заліза. Засвоєння кальцію не пов'язане з його рівнем у ґрунті. Подібно до бору, цинку, мангану та заліза, кальцій важко пересувається всередині рослини. Старше листя накопичує, зв'язує кальцій, а більш молоді частини, що швидко ростуть, недоотримують його. Симптоми нестачі в залежності від специфіки рослини, завжди з'являються на частинах, що розвиваються. Хлористий кальцій може призвести до виникнення симптомів обгоряння. Волігоп Кальцій не містить хлору, а містить нітрат кальцію , що повністю розчинний у воді. Кальцій відіграє важливу роль в запобіганні гіркої плямистості зимових сортів яблука, персику, в темній плямистості груші, в потрісканні черешні та в пом'якшенні фруктів. В яблуневих рекомендовано для поповнення нестачі кальцію з підвищенням твердості м'якоті, для покращення здатності до зберігання та для розвитку плодів. Найбільш інтенсивним у засвоєнні кальцію плоди є у період 6 тижнів після запліднення, в період розвитку плодів та поділу клітин. Раннє покриття плямами характерне для великих сортів яблук, тому що в плоди не поступає достатньої кількості кальцію. У випадку нестачі кальцію розвиток коренів призупиняється, кінцівки пов'януть, потемніють, а в подальшому відімруть, молоді листя можуть деформуватися, після чого на плоді з'являються коричневі гіркі плями. У випадку яблуневих разом зі збільшенням кількості врожаю, в плодах зменшується кількість магнію та калію. У противному випадку кальцій є відносною константою. З цього приводу у випадку більшої кількості дрібного урожаю покриття плямами менш виражене, в цьому випадку в плодах співвідношення K+Mg/Ca більш сприятливе. Для рапсу роль кальцію також велика. Забезпечує міцність, що для рослини з високим ростом дуже важливе. Інші рослини, що мають чутливість до нестачі кальцію, це гвоздика, перець, помідор, баклажан, (засихання плодів з боку квітки), огірки (псування смаку), кавун (потемніння кори та м'якоті, скручування та загибель верхніх молодих листів), салат (потемніння країв листів), морква (покриття коренів слизотою). Добра структура шкуринки виноградної ягоди має сприятливий вплив і з точки зору захисту рослин. Добре забезпечення кальцієм відіграє велику роль в тому, що під час проведення деяких механізованих робіт в силу товщини, шкуринка виноградної ягоди витримує невеликі удари, наприклад, під час роботи машини, що заплітає паростки, або під час механізованого збору врожаю. Кальцій є необхідним для правильного розвитку стінок клітин/ Переваги застосування Волігоп Кальцію в овочевих культурах підсумовуються наступним чином:

1 - збільшує тривалість зберігання і покращує якість збережуваних овочів, зменшує збитки при зберіганні тим, що

2 - зміцнює стінки клітин, зменшує збитки від бою під час перевезення

3 - сприяє розвитку коренів, диференціації кінцівок основних кореневих гілок, таким чином покращує засвоєння поживних речовини навіть на несприятливих ґрунтах.

4 - покращує міцність, що має значення при механізованому зборі врожаю

5 - покращує, внаслідок більш твердих стінок клітин, підвищує стійкість овочевих культур до захворювань

6 -після обламування, обрізання, підв'язування та зчеплення сприяє утворенню каллусу (загоєнню ран)

Засвоєння нітрату кальцію через листву дуже добре, тому можливе його успішне використання у всіх культурах, що потребують Са (фрукти, овочі, квіти, виноград). Поповнення запасів кальцію шляхом листяного удобрення необхідно починати при інтенсивному рості, для того, щоб не почалося його зв'язування листками, та необхідно повторити декілька разів.

Значення продукції

Волігоп® Кальцій є дозволеним у ЄС рідким листяним добривом, збагаченим необхідними для рослин поживними речовинами у необхідній формі та співвідношенні. Можливе використання для поповнення поживними речовинами вирощуваних культур, самостійно або разом з іншою обробкою рослин з попереднім проведенням проби на змішуваність. Зазвичай препарати, що містять кальцій, не розчинюються або слабо розчинюються у основному розчині, особливо з препаратом, що має низький рівень рН. Не розчинюється фосфато- або сульфатомісткими препаратами. Змішуваність розчинних препаратів можливо перевірити якщо розчинити 1-2 краплин кожного виду у воді. Якщо в рідині конденсуються тверді частини, то препарати не можуть бути змішані. Пропонується якнайшвидше використати із баку приготовлений розчин. Не рекомендовано змішувати більш ніж три препарати. При розчиненні твердого листяного добрива або при змішуванні вже готових листяних добрив необхідно врахувати розчинність даного поживного елементу (ів) (під чим розуміється відношення кількості розчиненого матеріалу у насиченому розчині до кількості розчинника, води). Зазвичай розчинність з адана для води з температурою 20 C. Якщо температура вище, то вона збільшується, нижче- зменшується або конденсується нерозчинний збиток. У багатьох випадках, з причини утворення нерозчинних солей не рекомендоване змішування в одному резервуарі. Застосування препарату з вмістом нітрату кальцію рекомендуємо під час листяного удобрення у концентрації 0,5-2%, під час поповнення поживних речовин у концентрації 0,1-0,5% у відповідності до потреб та фенологічної фази даної рослини відповідно до порад спеціаліста.

Застосування

Яблуневі: 4-8 разів (грушу 2-4 разів) у концентрації 0,3-0,6 % (більш низку концентрацію для сортів менш здатних до покриття плямами). Перша обробка обов'язкова при розмірі яблука з зелений горіх, з повторами під час інтенсивного проростання та росту плодів, завершуючи за тиждень до очікуваного збору урожаю. Найбільша кількість кальцію потрапляє в середину фрукта у підкожухні тканини через його поверхню.

Ягоди: з моменту інтенсивного розтягування клітин до позеленіння 3-4 рази для запобігання тріскання ягід

Картопля: з моменту утворення бульби (після цвітіння) через кожні 10-14 діб 2-3 рази для зменшення втрат від хвороб зберігання

Кісточкові (черешня, вишня): з моменту забарвлення закінчуючи за два тижні до збору врожаю, для зменшення збитків при зборі урожаю - тріскання фруктів.

Кісточкові (слива, персик, абрикос): з моменту осипання пелюсток через 7-14 діб у дозуванні 5-6 л/га (0,5-0,6%), закінчуючи за тиждень до збору врожаю, для запобігання розриву шкуринки фруктів, для збільшення міцності кісточок, зменшуючи тим самим імовірність появи сірої плісняви. Суттєво зменшує потемніння кожухи та м'ясистої середини.

Кавун: для підвищення твердості м'якоті під час утворення плодів через 14 діб з дозуванням 3-5 л/га (0,3-0,5-1%)

Декоративні рослини: з моменту вегетативного росту до утворення квітів, для укріплення стебел та покращення якості квітів

Коренеплоди: під час розвитку коренів 1-2 рази для утворення коренів з необхідною міцністю

Цибульні: утримує густину та якість цибулини, забезпечує постачання поживних речовин у цибулину, тому виникає менше проблем при зберіганні

Горіхові (грецький горіх, фундук, мигдаль, каштан): з моменту інтенсивного розтягування клітин до проростання через кожні 10-14 діб для сприяння утворення шкарлупи, для запобігання утворення нерівномірної чи тонкої шкуринки та тріскання шкарлупки.

Капустяні: після початку процесу утворення головки 1-2 разі для запобігання засиханню країв листків, для покращення здатності до зберігання, для зменшення збитків від чорних жилок, для запобігання пом'якшенню та засиханню листків

Соняшник: для покращення формування коренів та міцності стебел до стану наявності 4-6 пар листків. 1-3 л/га.

Перець (кулінарний- та для приправ-), помідор, баклажани: з моменту цвітіння (максимальне засвоєння відбувається при цвітінні) до другого - третього зв'язування плодів через кожні 7-14 діб для запобігання гниття на кінцівках плодів. Нестача кальцію часто проявляється разом з нестачею магнію.

Рапс: при потребі у стані наявності 4-6 листків восени або ранньою весною

Суниця: у випадку сортів, що плодоносять не безперервно, з моменту початку цвітіння через кожні 7-10 діб 3 рази, у випадку сортів, що плодоносять безперервно, через кожні 10-14 діб 5-6 разів, для зменшення розвитку сірої плісняви.

Виноград: після зав'язування плодів з дозуванням 3-5 л/га через кожні 7-14 діб максимум 4 рази до проростання для запобігання розриву ягід. Безпосередньою причиною оніміння початку грона є нестача кальцію та магнію.

Огірки: з моменту висадження у поєднанні з роботами по захисту рослин, навіть під час збору врожаю, для запобігання відмирання ростків, скрученості, та ложковидності листів

Зелений горошок: перед майбутнім цвітінням рослина потребує вапна та азоту

Овочеві (особливо при інтенсивному вирощуванні): під час вегетації у разі потреби 2-5 разів

Засіб може бути змішаним з більшістю засобів для захисту рослин та засобів для збільшення врожайності, але через постійно змінювані умови необхідно кожного разу проводити пробу на змішуваність!

Перед застосуванням рекомендовано прочитати та притримуватись інструкції з застосування продукту! Дані та процедури, зазначені в описі продукту, носять виключно інструктивний характер. На ефективність засобу може вплинути багато таких факторів, що не підпадають під компетенцію виробника (погодні умови, умови зберігання та застосування), тому за збитки, що виникають з таких причин, ми не можемо нести відповідальність.

Необхідно уникати протікання, просочування та можливого проковтування концентрованого засобу. Після виконання робіт необхідно ретельно мити руки. Потрапляння засобу, його невикористаного залишку або упаковки в річки або стоячі водойми заборонено.

Термін зберігання в оригінальній упаковці, в сухому, прохолодному місці, при гарантованій температурі вище нуля 2 роки.

 

Доставка по всей Украине в любой населенный пункт :
 • Новой почтой (2-3 дня)
Условия оплаты:
 • Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
 • Банковский платеж
 • Безналичный расчет
Заказы на сайте принимаются 24/7.

Также оформить заказ можно по телефонам :

ПН -ПТ с 9:00 до 19:00 и СБ-ВС с 10:00 до 19:00.

 • 068 66-49-755 - Киевстар;
 • 066 14-04-175 - Vodafone;
 • 098 05-47-904 - Киевстар;

Чтобы заказать самостоятельно оставьте свой номер телефона, адресс доставки и нажмите кнопку "Оформить заказ" после чего Вам перезвонят  в течении дня и уточнят все детали.

Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук Ваше Імя:


Ваш відгук:
Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, зазначений на картинці:

LOnCv2