в корзину

close
Корзина покупок
 
Листяне добриво Волігоп Бор Екстра

Листяне добриво Волігоп Бор Екстра

 • 066 14-04-175
 • 068 66-49-755
 • 098 05-47-904
 • ПН-ПТ с 09:00 до 19:00
  CБ-ВС с 10:00 до 17:00
3479 грн
швидке замовлення
Листяне добриво Волігоп Бор Екстра — ваше замовлення

ім'я:

Телефон:

Коментар:

Будь ласка, вкажіть ваше ім'я і телефон, щоб ми могли зв'язатися з вами

 • Доставка по Україні Нова Пошта
  Самовивіз
  Безкоштовна доставка по Кропивницькому
 • Оплата При отриманні
  На карту Приват24
  Безготівковий розрах.
 • Відправлення Протягом 24 годинЦіна Вказана з ПДВКаністра / Мішок
Доп. Опис Розчинне добриво категорії ЄС
Культури, на яких застосовується Всі культури
Діюча речовина: Поєднання макро-, мезо- та мікроелементів відповідно до визначення постанови ЄС (2003/2003 EK).
Тарна одиниця 25, 50, 1000 л
Формуляція Рідке листяне добриво категорії ЄС

Листяне добриво Волігоп Бор Екстра.Гарантія якості!

Таблиця поживних речовин

Вміст поживних речовин м/м % м/в % г/л
Бор (В, етаноламін-бору) 4 4,9 49
Азот (N), включно з карбамід (N) 15 18,4 184
Молібден (Мо, молібденіт) 0,04 0,05 0,05
pH (оригінальний розчин) 8,4-8,7
Густина (г/см3) 1,23

Важливість основного мікроелемента

Бор є важливим мікроелементом, відіграє важливу роль у споживанні рослинами поживних речовин, транспортування та накопичення вуглеводнів і інших асимільованих речовин, утворення коренів і транспортують тканин, в утворенні квітів і плодів. Піщані, інтенсивно вимиті, безколоїдні ґрунти з високим рівнем солі і рН мають недолік бору. Рівень їх забезпеченості цим мікроелементом нерідко падає нижче мінімального рівня. У лужних грунтах рослина не здатна засвоїти бор, перетворився в нерозчинні з'єднання. Поповнення можливе виключно листяним добривом. Руху бору і молібдену перешкоджає посуха. Їх недолік можна спостерігати переважно на молодих частинах рослин. При інтенсивному вирощуванні рослин забезпечення мікроелементами грає визначну роль. Деякі польові рослини (ріпак, цукровий буряк, соняшник), деякі овочі (капуста, кольрабі, цвітна капуста), деякі фрукти (яблука, груша, персик, слива, малина) вже в ранній фенологічній фазі мають підвищену потребу в борі. Необхідно відзначити, що часто самі вибагливі рослини мають підвищену чутливість до передозування. Рослини здатні зберігати деякі мікроелементи. На початку вегетативного періоду, при відповідному забезпеченні, потреба може бути задоволена. Але рослина не зберігає бор. Потреба в борі є безперервною, тому для рослин , що мають потребу в борі, його необхідно постійно поповнювати. Слід підкреслити значення бору в стійкості ріпаку до зими. Бор відіграє важливу роль на початковій фазі розвитку осіннього ріпаку. Він збільшує його стійкість до стресів. Враховуючи чутливість деяких рослин до бору, при безпечному використанні води для поливання необхідно врахувати вміст бору. У випадку 50 мм води для поливу, використаного під час одного вегетативного періоду для чутливих рослин рекомендовано використовувати 4 мг/л, для стійких до бору рослин - 8 мг/л, при подвійній кількості води для поливу, кількість бору рекомендується зменшити вдвічі (100 мм//2 або 4 мг/л; 200 мм//л або 2 мг/л). Молібденово-мікроелементний складова препарату повинно підвищити зазвичай дуже низький рівень вмісту молібдену в грунтах. У порівнянні з іншими мікроелементами, в ґрунті зустрічається у малій кількості (<1-10 мг/кг), в основному нестача молібдену є в кислих ґрунтах. Зі збільшенням кислотності грунту збільшується адсорбційне зв'язування молібдену. Відіграє важливу роль в рості, розвитку рослини, у функціонуванні її клітин, а також в засвоєнні нею азоту. Потреба деяких рослин у молібдені значно відрізняється. Особливо чутливі: соняшник, кукурудза, помідор, салат, шпинат, капустяні, люцерна, конюшина. При незадовільному забезпеченні Мо, вміст хлорофілу в рослині зменшується. Призводить до симптомів , схожих до нестачі азоту. Більш старі листки стають хлоротичним, а після скручується. Зростання, і освіта квітів стає затяжним, нестача призводить до збагачення нітрату, так званої "псевдо нестачі нітрату". Хрестоцвіті мають підвищену чутливість до нестачі молібдену, у них розвивається так зване явище сухої гілки.

Значення продукції

Волигоп Бор Екстра є дозволеним в ЄС рідким листяним добривом, збагаченим найбільш необхідними для рослин мікроелементами. Використовується в багатьох вирощуваних культурах для поповнення поживними речовинами, одночасно з травленням бур'янів, або іншою обробкою для захисту рослин. Рекомендовано для застосування в польових і садових культур, фруктових садах, особливо у випадку рослин, що потребують бору у великій кількості, з дозуванням 1-3 л/га у відповідності з потребами і фонологічної фази даної рослини для листяного удобрення цукрових буряків, соняшнику, ріпаку, гірчиці в поєднанні з обробкою для захисту від шкідників. При листяному добриві рекомендується застосовувати в концентрації 0,5 - 1,5%, а при нанесенні разом з розчином для підгодівлі в концентрації 0,1-0,5%.

Застосування рекомендовано відповідно до отриманої професійної консультації.

Горох, квасоля: коли висота дорівнює 10-15 см і перед цвітінням.

Картопля,Цукровий буряк, буряк, кормовий буряк: від віку наявності 4-6-листочків до закриття рядків, з повтором після закриття рядків в поєднання з актуальною обробкою по захисту рослин.

Декоративні рослини: до цвітіння для стимулювання цвітіння і для поліпшення якості квітів.

Коренеплоди: під час інтенсивного утворення коренів 1-2 рази , для запобігання гниття серцевини, утворення порожнин в коренях, освіти плямистості коренів і листя селери, для утворення міцної шийки коренів. У фруктових садах: у стані червоних чи білих нирок, на початку цвітіння, перед основним цвітінням, при осипанні пелюсток і на початку розвитку плодів половину дози в якості додаткового компонента (для збільшення диференціації плодових бруньок, зав'язування плодів, збільшення розміру та вмісту плодів); а в подальшому після збору врожаю, але до падіння листя, ще активне, зелене листя для передзимового поповнення бором (калієм). В яблуневих, після збору врожаю, для поповнення запасів дерев.

Горіхові (волоський горіх, фундук, мигдаль, каштан): на межі липня -серпня, для збільшення диференціації плодових бруньок (в якості додаткового компонента).

Кабачкові: у разі безперервно квітучих до початку основного цвітіння (у випадку інших - до цвітіння) у концентрації 0,5-1 % з метою створення пилкової трубки, для поліпшення зав'язування, у разі загибелі коренів - холодна погода, град - для зменшення збитків врожаю. Капустяні: в стані наявності 4-6 листків, а в подальшому, на початку утворення головки.

В Кукурудзі: при основному цвітінні разом з першою обробкою засобом від шкідників, для збільшення продукції зерна, та ефективного його наповнення.

Мак: під час інтенсивного утворення листя , на початку цвітіння, і під час формування коконів. Соняшник: у стані кореневих аркушів, для початкового старту, надалі у стані нирок виду зірки з іншими роботами по антигрибковому захисту рослин.

Олійний льон, маслена редька, гірчиця: до цвітіння в поєднанні з іншими роботами по антигрибковому захисту рослин.

Ріпак: восени до заморозків при наявності 4-6 листочків при висоті 5-8 см, в поєднанні з регулюванням, на весні від освіти рослин, до цвітіння.

Суниця: в стадії білих нирок і на початку цвітіння.

Соя: при наявності 4-6 листків, перед цвітінням, на початку утворення стручків, у поєднанні з іншою обробкою по захисту рослин. (комбінація з імазамоксом не рекомендована)

Виноград: безпосередньо перед цвітінням для сприяння зав'язуванню, а в подальшому, для сприяння розвитку гілок, у разі синіх сортів, на початку дозрівання, для посилення забарвлення, підвищення рівня цукру.

Овочеві: в звичайний час для нанесення листяних добрив безпосередньо перед цвітінням, для посилення цвітіння і зав'язування.

Засіб може бути змішаним з більшістю засобів захисту рослин і засобів для збільшення врожайності, але через постійно мінливі умови необхідно кожен раз проводити пробу на змішуваність! Перед застосуванням рекомендовано прочитати і дотримуватись інструкції щодо застосування продукту! Дані і процедури, зазначені в описі продукту, носять виключно інструктивний характер. На ефективність засобу може вплинути багато таких факторів, які не підпадають під компетенцію виробника (погодні умови, умови зберігання та застосування), тому за збитки, що виникають з таких причин, ми не можемо нести відповідальність. Необхідно уникати протікання, просочування та можливого проковтування концентрованого засобу. Після виконання робіт необхідно ретельно мити руки. Попадання засобу, його невикористаного залишку або упаковки в річки або стоячі водойми заборонено. Термін зберігання в оригінальній упаковці, у сухому, прохолодному місці, при гарантованій температурі вище нуля 2 роки.

Лінійка продуктів Волигоп® відповідає Указу Ради № 834/2007/EK та Указу Комітету № 889/2008/EK. Дозволене відхилення кількості діючої речовини згідно указу ЕК № 2003/2003.

Доставка по всей Украине в любой населенный пункт :
 • Новой почтой (2-3 дня)
Условия оплаты:
 • Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
 • Банковский платеж
 • Безналичный расчет
Заказы на сайте принимаются 24/7.

Также оформить заказ можно по телефонам :

ПН -ПТ с 9:00 до 19:00 и СБ-ВС с 10:00 до 19:00.

 • 068 66-49-755 - Киевстар;
 • 066 14-04-175 - Vodafone;
 • 098 05-47-904 - Киевстар;

Чтобы заказать самостоятельно оставьте свой номер телефона, адресс доставки и нажмите кнопку "Оформить заказ" после чего Вам перезвонят  в течении дня и уточнят все детали.

Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук Ваше Імя:


Ваш відгук:
Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, зазначений на картинці:

OAgdNH