в корзину

close
Корзина покупок
 

DuPont в Україні - ЗЗР та насіння соняшнику

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • >
 • >|
 • Показано з 1 по 27 із 86 (всего 4 сторінок)

DuPont в Україні – історія, успіхи і цілі

Компанія DuPont заснована в 1802 році в США. Спочатку американська корпорація виробляла порох, але згодом змінила напрямок і почала випускати засоби для захисту рослин. Сьогодні організація має представництва більш ніж в 70-ти країнах Земної кулі і багато уваги приділяє співпраці зі Східною Європою.

Dupont в Україні

На українському ринку компанія з'явилася ще в період перебування нашої держави в складі СРСР. У 1993 році американці відкрили перше представництво «Дюпон Україна», що стало поштовхом для розвитку аграрної промисловості в багатому ресурсами державі.

Завдяки даному проекту за 20 з гаком років в Україні розрослася мережа дослідницьких лабораторій і з'явилося безліч заводів з виробництва агрохімікатів та посівних матеріалів. За цей термін обсяг інвестицій досяг декількох мільярдів доларів. Наприклад, тільки будівництво насіннєвого комплексу в Полтавській області обійшлося інвесторам у 47 мільйонів доларів США.

Переваги продукції Dupont

В Україні всесвітньо відома корпорація випускає хімічні засоби для прискорення росту культур, підвищення якості плодів і захисту рослин від широкого спектру шкідників. Каталог компанії Dupont включає більше 100 найменувань товару, при цьому списку продукції щорічно поповнюється.

Всі агрохімікати проходять випробування на спеціальних полях і відповідають наступним вимогам:

 1. Безпека. Більшість препаратів не токсичні для навколишнього середовища, в тому числі і бджіл.
 2. Ефективність. Представлені засоби знищують шкідників після 1-2 обробок. Легка обробка.
 3. Продукцією компанії «Дюпон Україна» можуть користуватися навіть початківці агрономи, які не мають спеціальних навичок пестицидного обробки.
 4. Доступна ціна. Вартість продукції доступна для приватних осіб, малих і великих підприємств.

Компанія постійно вдосконалюється і знаходить нові рішення актуальних проблем на міжнародних конференціях і семінарах. Купити оригінальну продукцію за доступними цінами із сертифікатами якості ви можете в інтернет-магазині Agro-Trade.

DuPont Україна