Доставка та оплата

Як оплатити ?

В інтернет магазині Agro-trade діє гнучка система оплати. Можна розрахуватися за обраний товар будь-яким з перерахованих нижче способів.

  1. Накладений платіж. У цьому випадку оплата здійснюється по факту, після перевірки і отримання товару на пошті. Ви можете переконатися в цілісності упаковки, перевірити дату виготовлення, комплектність свого замовлення і тільки після цього заплатити за нього. Але, в цьому випадку доведеться заплатити 2% від суми замовлення за послугу пересилання грошей + фіксований тариф за доставку товару.
  2. Оплата на банківську карту. Варіант для тих, хто не хоче переплачувати за доставку. В цьому випадку ви не сплачуєте пересилання грошей - тільки доставку товару. Відвантаження замовлення здійснюється після зарахування грошей на карту. (Перед оплатою потрібно уточнити наявність на складі)
  3. Безготівковий розрахунок (для юр. І фіз. Осіб). Спосіб оплати для всіх видів юридичних і фізичних осіб за реквізитами нашої компанії.

 

Як доставити?

  • Доставка по Україні здійснюється тільки «Нової поштою».
  • Також ви можете забрати товар самовивозом з нашого складу, або замовити Курьерську доставку по Кіровограду (Кропивницькому).

 

Повернення товару!

Покупець має право протягом 14 днів обміняти або повернути товар нам на склад. Для возвтратов продукції або уточнення нюансів просимо телефонувати нам за телефонами вказаними на сайті або заповнити форму за посиланням.

Повернення товару