Про нас

Аграрний інтернет-магазин Agro-Trade почав свою історію наприкінці 2014 року в центрі України — місті Кропивницький (колиш. Кіровоград). З активним розвитком сільського господарства в регіоні та Україні, нам дедалі частіше доводилося стикатися з необгрунтовано завищеними цінами або низькою якістю агрохімії в Інтернеті.
 
Ми вирішили змінити ситуацію й створити сайт з фірмовою продукцією без божевільних націнок. І у нас це вийшло! Ціни в магазині Агро-Трейд одні з найнижчих на сучасному українському ринку, а якість всіх товарів підтверджується сертифікатами від виробників.
 
Наші переваги:
  1. Справедливість. Не секрет, що у нас є націнка на товари — так працюють всі. Але ми не женемося за надприбутками. Нам не потрібно більше, ніж ми можемо витратити. Тому ціни ставимо мінімальні.
  2. Зручність. Ми постійно оновлюємо й покращуємо сайт, додаємо нові функції, фільтри, корисні статті для того, щоб ви могли швидко знайти потрібні товари.
  3. Універсальність. Асортимент магазину зростає щороку. Кінцева мета — створити платформу, здатну задовольнити потреби будь-якого фермера або господарства, незалежно від бюджету або площі посівів.
Ми завжди відкриті для пропозицій і враховуємо всі побажання клієнтів. Також наш бренд дорожить своєю репутацією, тому ми працюємо безпосередньо з виробниками або їх офіційними представниками в регіонах і не приймаємо пропозицій інших фірм, якими б хорошими та надійними вони не здавалися. Купуючи в інтернет-магазині Агро-Трейд можете бути впевнені — ваш урожай під надійним захистом!