в корзину

close
Корзина покупок
 
Лидеры продаж

Аграрний інтернет-магазин Агротрейд

Зараз асортимент товарів для аграрного сектора на нашому сайті перевищує 2000 одиниць. Серед наших партнерів десятки кращих іноземних та українських виробників сільгосптехніки, агрохімії і Посівмату. А 3 роки тому все починалося з кількох брендів і бажання створити онлайн-платформу з якісним і доступним агро-каталогом.

Ми досягли своєї мети. Це можуть підтвердити тисячі клієнтів з усіх регіонів України - від індивідуальних господарств до великих холдингів і фермерів з активом в кілька тисяч гектар. Засоби захисту рослин та посівний матеріал від АгроТрейд перевірені часом. Вся продукція має сертифікати і відповідну документацію.

Переваги нашого магазину

На Cкладі Агро-Трейд можна цілий рік замовляти оригінальні товари. Ми завжди відкриті для діалогу і готові поступитися в ціні або запропонувати більш вигідну альтернативу заданого препарату. Наша мета - задоволений покупець. Тому у нас ви можете придбати товари для фермерів від прямих виробників по одним з найнижчих цін на українському ринку.

Ми також налагодили співпрацю з кращими виробниками дронів, метеостанцій і установок для польових вимірювань. З ними ви зможете вивести контроль і догляд за посівами на якісно новий рівень - вимірювати вологість повітря, грунту, листя культури, рівень опадів, проводити геодезію, складати ортофоплани, виявляти хвороби рослин і багато іншого.

Інтернет магазин агрохімії АгроТрейд  - це повний спектр захисту ваших посівів в одному місці. Немає сенсу витрачати години на пошуки потрібних товарів на сотнях схожих сайтів. У нас ви знайдете все необхідне, а наші менеджери підберуть оптимальний гербіцид або посівний матеріал в залежності від вашого бюджету, розміру поля і потреб.