в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 8 із 8 (всего 1 сторінок)

Запчастини Гальмівних систем МТЗ 80, 82

Гальмівна система МТЗ 80, 82 На сучасному ринку сільськогосподарської техніки є безліч тракторів та інших пристроїв для обробки землі, посіву та збирання врожаю. Серед усього розмаїття техніки, значно виділяються два трактори Мінського тракторного заводу 80 і 82 серії. Вони давно вже завоювали свого покупця за рахунок якості і сучасного обладнання, яке вважається дуже довговічним і служить на совість, на відміну від деяких аналогів.

Крім приємного зовнішнього виду і зручності салону, в якому водієві абсолютно комфортно перебувати, цей трактор має також і чудову збірку. Всі запчастини, які застосовує виробник для комплектації цих двох моделей, проходять ретельну перевірку ще на етапі виробництва. Всі оригінальні запчастини мають сертифікати, що підтверджують їх якість.

Однією з найголовніших систем, які знаходяться в цьому тракторі, є гальмівна система МТЗ 80, 82. Їх поділяють на кілька категорій:

  • Стояночная
  • Робоча
  • Допоміжна
  • Запасна

Що стосується робочої системи, то вона розроблена спеціально для контролю над гальмівним процесом, вона сприяє поступовому зниженню швидкості і його повної зупинки. Стояночна система, в свою чергу, забезпечує стійкість при знаходженні в положення повної зупинки на будь-якому типі поверхні, включаючи ухили.

Для того, щоб загальмувати, водієві потрібно змінити положення важеля і відсунути його від себе. Однак, перед цим йому варто натиснути на спеціальну кнопку, яка розміщена на рукоятці. Що стосується стояночної системи, то її застосування актуально тільки в тому випадку, якщо в тракторі порушена робоча система.

Для того, щоб тривалий час утримувати постійну швидкість на схилі, потрібно застосування допоміжного виду системи гальм. Якщо раптом використовувана система гальмування вийшла з ладу, то в такому випадку включається запасна. Вона сприяє повної зупинки транспорту.

Як замовити гальмівну систему для МТЗ 80 і 82

У нашому інтернет-магазині є широкий асортимент оригінальної продукції, який дозволить придбати будь-які запчастини на моделі МТЗ 80 і 82. Ви можете самостійно вибрати цікаву для вас деталь, за допомогою зручного фільтра і рядки пошуку або ж звернутися до фахівців нашої компанії, які з радістю допоможуть вам підібрати необхідні елементи. Доставка здійснюється в будь-яке місто України за короткі терміни.