в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 15 із 15 (всего 1 сторінок)

Трансмісія на МТЗ 1025

На Мінському Транспортному Заводі виробляють трактор МТЗ 1025, який користується великою популярністю вже багато років. На даний момент, це один з найпопулярніших тракторів. Ця техніка для проведення сільськогосподарських робіт, є універсальною технікою на колесах, так як здатна виконувати безліч різноманітних завдань. Ця машина широко експлуатується по-багатьох галузях нашої країни та інших країн по всьому світу.

Саме основне покликання цього апарату-це проведення сільськогосподарських робіт в період посіву. Це агрегат часто використовується ще в процесі підготовки землі до посіву насіння різних культур. Крім цього, за допомогою цього транспорту ведеться безліч процесів для догляду за культурами під час їх росту і для отримання максимальної кількості якісного врожаю. Цей трактор також застосовують для збору врожаю (зерна, картоплі, буряків, кукурудзи та ін.). З досвіду багатьох поколінь можна сказати, що цей транспорт прекрасно справляється з завданнями з прибирання льону і при приготуваннях кормів для тварин.

Після того, як весь урожай вже був зібраний, перед початком зими, він може заново обробити землю. Так роблять деякі аграрії, запевняючи, що грунт навесні буде більш рихла. Крім того, варто звернути увагу на те, що саме МТЗ 1025 займається перевезенням всіх вантажів, починаючи від посівного матеріалу і спеціальних засобів для обробки рослин, до стиглого врожаю. Такий трактор застосовують в таких сферах діяльності, як:

  • Тваринництво
  • Сільське господарство
  • лісопилки
  • міські потреби

Крім цього, МТЗ +1025 застосовують також і в інших сферах діяльності. Його дуже часто можна зустріти на лісопилках, де ведуться великі і об'ємні роботи. Самою основною метою, з якою набувають цей апарат, є транспортувальна, проте дуже часто його також застосовують при корчування дерев з густою кореневою системою.

Трансмісія на МТЗ 1025

Для такої потужної діяльності, необхідна і відповідна трансмісія. Для цієї моделі застосовують коробку передач з декількома ступенями. Для просування вперед, на тракторі встановлено 16 швидкостей, а для заднього ходу-8. Якщо розглядати аналоги цієї моделі, то вони мають таку ж кількістю швидкостей. Машина рухається зі швидкістю в 16 кілометрів, а при задньому ході розганяється до 17. Коробка передач має 4 діапазонами.

Де купити трансмісію на МТЗ 1025

На нашому сайті ви зможете знайти будь-яку необхідну деталь на МТЗ 1025, а також і на інші моделі тракторів, що випускаються Мінським Транспортним заводом.