в корзину

close
Корзина покупок
 
Гербіцид Тріумф, к. е.

Гербіцид Тріумф, к. е.

Просмотров: 637 Бренд: NERTUS Модель: Гербицид Наявність: Є в наявності График работы: ПН-ПТ с 09:00 до 19:00, СБ-ВС с 10:00 до 17:00 Телефоны: 066-15-09-407,  098-46-39-903,  093-13-57-153
  2150грн
Быстрый заказ
Гербіцид Тріумф, к. е. — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Доп. Опис Найкраще препарат проявляє свою дію в той час, коли бур'яни перебувають у фазі сім'ядолей.
Норма витрати л/га 1,0–1,2
Культури, на яких застосовується Цукрові буряки
Діюча речовина: фенмедифам, 91 г/л; десмедифам, 71 г/л; етофумезат, 112 г/л
Тарна одиниця 5 л
Формуляція концентрат емульсії

Купити гербіцид Тріумф оптом і дрібним оптом в Києві і Україні.Оригінал!

До складу препарату входять такі речовини як десмедифам та фенмедифам – вони проникають у рослину через тканини листя і зупиняють процеси фотосинтезу. Сила дії засобу підвищується за теплої сонячної погоди. Третій компонент – етофумезат – чинить системну дію. Речовина потрапляє в бур'яни через різні частини рослин, причому найбільш вразливими ділянками є корені і пагони. Ефективність препарату підвищується при високій вологості грунту. Переваги Особливості гербіциду «Тріумф»: Відсутність шкідливого впливу на вирощувані культури. Ефективне знищення проростаючих шкідників після грунтової обробки. Економна витрата препарату (1-3 літр на гектар, в залежності від фази розвитку бур'яну). Застосування разом з рідкими добривами і пестицидами. Ця особливість дозволяє використовувати препарат в якості одного з компонентів бакової суміші для захисту цукрових буряків. Перед змішуванням рекомендуємо уточнити сумісність з певним пестицидом. Застосування Обприскування проводиться в період фази сім'ядоль бур'янів, розчин наноситься не більше трьох разів. Виконання цієї вимоги гарантує результат і мінімальний викид шкідливих речовин в навколишнє середовище. При внесенні суміші в більш пізні терміни необхідно збільшити витрату добрива. Максимальна сезонна норма становить 3,5 3,5 л/га. На 100 літрів води припадає 0,4 л препарату (консистенція розчину – 0,4%). Приготування розчину Процес виглядає наступним чином: Заповнення бака водою на 75%. Змішування і додавання необхідної кількості гербіциду. Повне заповнення бака обприскувача при режимі змішування. На стадії додавання препарату резервуар повинен перебувати в режимі змішування для збереження однорідного стану розчину. Перед приготуванням врахуйте наступні моменти: нанесення розчину протягом 16-ти годин після приготування; для ефективної дії препарату в дощову погоду, обробка бур'янів здійснюється мінімум через 6 годин з моменту випадіння опадів; сила дії розчину знижується при росі; обприскування проводиться при діапазоні температур від +10 до +25 градусів. Для ефективного знищення злакових бур'янів рекомендується застосовувати бакову суміш Тріумфу і Цетодима, який, у свою чергу, використовується в поєднанні з препаратом ПАР Фофир. При приготуванні розчину додавання компонентів відбувається в послідовності Тріумф-Цетодим-Фофир. Порушення даної ланцюжка загрожує вихлюпуванням рідини з бака.

Доставка заказа:

  • Новой почтой

Условия оплаты:

  • Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
  • Банковский платеж

Agro-Trade Надежная защита вашего урожая и вашего кошелька от лишних розтрат!

Наша компания имеет лицензию на торговлю всеми средствами защиты растений и посевного материала, а также сертификаты качества на всю продукцию.

img

Написати відгук

Ваше Імя:


Ваш відгук:
Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, зазначений на картинці:АКЦІЇ

Нові товари