в корзину

close
Корзина покупок
 

Протруйники для Картоплі

  • 3441грн
    Діюча речовина:

    Імідаклоприд, 500 г/л

  • 1470грн
    Культури, на яких застосовується

    Картопля,Зернові колосові культури,Ріпак,Буряки цукрові,Овочеві

    Діюча речовина:

    Імідаклоприд, 200 г/л

  • 5225грн
    Культури, на яких застосовується

    пшениця, картопля, соняшник, кукурудза, рапс, цукровий буряк, соя

    Діюча речовина:

    імідаклоприд, 500 г / л

  • 4750грн
    Культури, на яких застосовується

    Пшеница, ячмень, Кукуруза, Подсолнечник, рапс, Сахарная свекла, Картофель

    Діюча речовина:

    Імідаклоприд 600 г/л

  • 5422грн
    Діюча речовина:

    імідаклоприд, 600 г/л

    Показано з 1 по 5 із 5 (всего 1 сторінок)

Купити протруйники для Картоплі в інтернет магазині AGRO-TRADE

Протруйники для картоплі є важливим засобом на шляху до високих врожаїв. Як відомо картопля це та культура, яку обробляють фермера у всьому світі. Система вирощування картоплі включає в себе використання агрохімікатів, як на передпосівному етапі, так і на протязі всегопериода вегетації. Якісно підібраний протруйник дозволяє захистити посадковий матеріал і перші сходи культури від ґрунтових шкідників і шкідливих комах. Як правило, для обробки бульб картоплі використовують комбіновані пестициди. Даний вид препаратів має у своєму складі два активних діючих речовини, які дозволяють комплексно захистити здоров'я, цілісність сходів і листового покриву в початковому етапі вегетації, що сприяє в подальшому активного, здорового розвитку культури. Після того як речовина потрапила в організм шкідника, діє шляхом максимального збудження центральної нервової системи шкідника на клітинному рівні, що і сприяє припинення його життєдіяльності.

Переваги протруйників для картоплі

  • Діюча речовина не накопичується в культурі.
  • Дуже зручні, економічні і безпечні в застосуванні.
  • Довгостроковий і широкий спектр комплексної захисту культури від шкідників.
  • За рахунок максимального ступеня захисту культурної рослини сприяє високому приросту в урожаї.

Рекомендації по обробці

Важливо проводити травлення ранньою весною тому, що в цей час року шкідники знаходяться в активній стадії свого розвитку, тому варто раніше використовувати протруйник для картоплі, щоб захистити погони і молодий листової покрив культури від колорадського жука. Процедура протруєння дозволяє захистити сходи картоплі строком до одного місяця. Бульби протравлюються за 24 години до початку посадки. Протруйники даної групи відносяться до 3 класу хімічної небезпеки за оцінкою ВООЗ, тому є малотоксичних як на організм людини, так і на навколишнє середовище. Дотримуйтесь всі встановлені норми по обробці використовуючи інструкцію по застосуванню, це дасть вам можливість вживати картоплю в їжу вже через 45 - 50 днів від моменту посадки.

У нашому інтернет-магазині ви без проблем можете купити протруйник картоплі з доставкою в будь-який регіон України. Якість нашого товару завжди підтверджується сертифікатами. Agro-Trade на сторожі вашого врожаю.