в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи Нертус

    Показано з 1 по 5 із 5 (всего 1 сторінок)

Нертус - кукурудза в магазині Agro-trade!

Насіння кукурудзи «Нертус» використовуються в українському сільському господарстві відносно недавно, але вже встигли завоювати аграрний ринок завдяки успішній адаптації до місцевих кліматичних умов. Ідеальним середовищем для вирощування «Нертуса» вважається степ і лісостеп. Зібраний урожай йде як на силос, так і зерно (крупи) в залежності від обраного типу насіння:

· НС 2612 (врожайність понад 140 центнерів з гектара);

· НС 101 (врожайність понад 100 центнерів з гектара);

· НС 400 (врожайність понад 160 центнерів з гектара);

· НС 330 (врожайність понад 130 центнерів з гектара);

· НС 2012 (врожайність понад 140 центнерів з гектара).

Представлені види мають високий відсоток протистояння до характерним для кукурудзи захворювань: пузырчатому головешку, фузаріозу, гельмінтоспоріозу без шкоди кількісним показником урожайності.Також всі гібридні сорти «Нертуса» стійко переносять не тільки посушливі умови, але і різке падіння температури, вилягання, осипання.

Реальний показник можливого врожаю повністю залежить від якості грунту, добрив і кліматичних умов. Якщо перераховані фактори мають позитивні показники, то рівень вирощування кукурудзи на силос може досягати 500 центнерів на гектар. Максимальний результат можна досягти при залученні оптимізованої системи зрошення, збалансованої мінеральної підгодівлі і при ранньому посіві.

Практично всі гібридні сорти «Нертуса» передбачають строго дозоване застосування добрив азотного ряду, зловживання якими негативно позначається на відсотку полегающих рослин з-за інтенсивного процесу зростання. Густота стояння кукурудзи визначається в залежності від кожного окремого сорту, але середньостатистичним показником прийнято називати близько 60 тисяч на га за умови висадки в степовій зоні.

Насіння кукурудзи Нертус