в корзину

close
Корзина покупок
 

В наявності посівний матеріал Pionner, Syngenta

 • 5407грн
  Вага мішка

  9 кг

  Висота рослини

  см: 170

  Зерно

  зубоподібне

  Стійкість:

  стійкий до вовчка рас A-G

  Рік врожаю

  2017

 • 2480грн
  Вага 1000 зерен

  318,00

  Вага мішка

  20.240 кг

  Зерно

  Зубоподібна

  Стійкість до хвороб

  Кореневі та стеблові гнилі гельмінтоспоріоз

  ФАО

  330

  Гібрид

  Середньостиглий

 • 6052грн
  Вага мішка

  9,6 кг

  Висота рослини

  150-170 см (залежно від вологозабезпеченості)

  Система вирощування

  Класичний

  Стійкість до хвороб

  Високий рівень стійкості до фомопсису та фомозу,середньо стійкий до білої гнилі

  Рік врожаю

  2017

 • 6307грн
  Врожайність

  55 ц/га

  Гібрид

  Середньоранній

 • 5091грн
  Вага мішка

  10,8 кг

  Висота рослини

  155 см

  Врожайність

  50 ц/га

  Стійкість:

  фомопсис, біла гниль, іржа, склеротинія

  Рік врожаю

  2017

 • 5312грн
  Вага мішка

  13.3 кг

  Висота рослини

  152 см

  Врожайність

  50 ц/га

 • Краща ціна
  5211грн
  Вага мішка

  10,1 кг

  Врожайність

  25 - 37 ц/га

  Рік врожаю

  2017

  Гібрид

  Стійкий до Евролайтінгу

 • 4679грн
  Вага мішка

  11,4

  Вегетаційний період

  106-110

  Висота рослини

  140-160 см

  Врожайність

  45 ц/га

  Рік врожаю

  2017

 • Краща ціна
  4091грн
  Висота рослини

  150 см

  Врожайність

  4,5 т/га

  Стійкість до хвороб

  Фомопсису, Склеротинії, Фомозу

  Рік врожаю

  2017

  Гібрид

  Простий середньоранній

 • Під замовлення
  4200грн
  Вага мішка

  9.4 КГ

  Висота рослини

  155-170 см

  Врожайність

  46 ц/га

  Рік врожаю

  2017

 • від 5 п.о ЗНИЖКА
  1800грн
  Висота рослини

  160-180 см.

  Врожайність

  до 5,0 т/га

  Показано з 1 по 11 із 11 (всего 1 сторінок)

Купити посівний матеріал в Україні оптом недорого

Компанія Agro-trade пропонує купити посівний матеріал соняшника, ріпаку, кукурудзи та інших посівних культур. У каталозі представлені традиційні і гібридні сорти з різним терміном стиглості. Наша компанія співпрацює з провідними європейськими та східними виробниками, а продукція адаптована під кліматичні умови всіх регіонів України. За бажанням клієнта ми надамо сертифікати якості, вміст яких можна порівняти з даними, зазначеними в супровідних документах.

Правила вибору насіння

посівний матеріал

Проведем короткий екскурс по правильному вибору насіння, що допоможе уникнути сумнівів з приводу якості продукції. Наша компанія поставляє посівний матеріал в мішках,який захищае товар від впливу ультрафіолетових променів і вологи. Також насіння кожної культури мають свої терміни та умови зберігання. Продукція Agro-trade для польових культур не володіє специфічним запахом, оскільки компанія поставляє тільки якісні й перевірені зерна. Згідно закономірностям, присутність неприємного аромату говорить про неправильну обробку і зберігання. Зробити висновки щодо якості товару можна на основі аналізу його зовнішнього вигляду. Наприклад, зморшкувата оболонка говорить про неправильне збирання, транспортування і зберігання. Найчастіше на такий посівний матеріал ціна занижена, але і хорошого урожаю від нього чекати не варто.

Районовані насіння

Такі зерна розробляються спеціально для вирощування в певних кліматичних умовах. Якщо провести посів «південних» насіннь у північній частині України, то можна не дочекатися не тільки врожаю, але і схожості. В результаті агроном ризикує втратити гроші і дорогоцінний час. Районована продукція може бути адаптована до рясних опадів чи спеки, вологості повітря та інших факторів, які позначаються на продуктивності культури. Вирощування рослин, не призначених для певного регіону – одна з найбільш поширених помилок серед початківців агрономів.

Терміни посіву

Якщо ви вирішили купити посівний матеріал оптом для посадки на відкритому грунті, то врахуйте кліматичні умови регіону і біологічні особливості культури.

Необхідно заздалегідь подбати про запобігання хвороб, шкідників і бур'янів. Також дотримуйтесь сроки посіву, оскільки нехтування цим правилом може спричинити посуху або замерзанням рослин.

По часу посіву культури поділяються на:

 • озимі;
 • ярі (ранні та пізні);
 • літні проміжні.

купити посівний матеріал

Высадка може здійснюватися в будь-який час року, за винятком зими. Ріпак не має фіксованих термінів посіву – висадка виконується на початку або в кінці весни, влітку і на початку осені. Такий посівний матеріал як соняшник відноситься до категорії ярих культур. Насіння даної групи дають сходи при температурі +5 градусів. Для зерен сої та кукурудзи оптимальна температура коливається в межах від +8 до +12 градусів.

Посів озимих культур проводиться за 2 місяці до стабільного похолодання і моменту закінчення осінньої вегетації. Ранній посів такого насіння загрожує вразливістю до шкідників і хвороб, внаслідок чого рослина загине від замерзання.

Способи посіву

Застосовуваний метод залежить від особливостей культури, характеристик грунту і рівня вологості місцевості. Компанія Agro-trade пропонує купити посівний матеріал, який висаджується такими способами:

1.Звичайний рядковий.Відстань між рядками коливається від 10 до 25 см. 

2.Вузькорядного.Междоурядья не більше 10 см. 

3.Перехресний.Засівання виконується двічі, з-за чого грунт відчувае подвійне навантаження.(* Перші три методи сприяють рівномірному розподілу насіння і підходять для рослин з невеликими площами живлення. Всі зернові культури, за винятком кукурудзи, можна висаджувати такими способами.)

4.Широкорядний. Відстань між рядами – 70 см. Спосіб оптимальний при посіві соняшнику і кукурудзи, оскільки ці культури мають потребу в інтенсивному освітленні і у великих обсягах поживних речовин. Боротьба з бур'янами ведеться методом розпушування грунту.

5.Пунктирний. Якщо на посівний матеріал порівняно висока ціна, то щоб уникнути неприємних інцидентів рекомендуємо вибрати цю технологію, оскільки вона передбачає створення оптимальних умов для отримання повітряного і ґрунтового живлення. Це аналог широкорядного методу, який відрізняється від вихідного методу створенням певної відстані між рядками, внаслідок чого утворюється пунктир. Даний спосіб застосовується при посіві соняшнику і кукурудзи.

6.Стрічковий. Формуються 3 рядки, відстань між якими коливається від 7,5 до 15 см, а стрічки поділяють дистанцію 60 см. Метод поширюється на посівний матеріал, який потребує постійне освітлення і не володіє здатністю до боротьби з бур'янами.

7.Квадратно-гніздовий. Технологія передбачає посів по кутах квадратів. Застосування методу гарантує створення умов для зручного догляду за культурами. Концепція підходить соняшнику і для кукурудзи. При виникненні питань, що стосуються вибору, зберігання або посіву насіння, звертайтеся в компанію Agro-trade за консультацією. У нас ви можете купити посівний матеріал оптом і отримати хороший урожай!