Аграрні новини України

Гербіциди вибіркової дії (післясходові)

Бур'яни в посівах винищуються гербіцидами, що в перекладі з латинської мови означає - «вбиваю траву». Хімічну прополку, так по-іншому називають процес обробки гербіцидами, застосовують для захисту посівів пшениці, кукурудзи, сої, цукрових буряків. До складу поряд з активними інгредієнтами входять розчинники і різні допоміжні добавки. Дані агрохімікати не роблять негативного впливу на культурні рослини. Групи і механізм дії гербіцидів вибіркової дії.

 
 
 
06 October 2017 14:44:06
Views: 42
 
 
Аналоги гербіциду Пріма

На ринку агрохімікатів присутні препарати, які є лідерами у своїй категорії. Це природний процес, з огляду на велику кількість виробників і пропонованої продукції. Як правило, ціни на такі хімікати вище, ніж у конкуруючих фірм.

Кожен виробник сільськогосподарської продукції зацікавлений в ефективному захисту посівів культурних рослин. Наш інтернет-магазин пропонує купити Прима гербіцид, аналоги даного препарату за своїми властивостями і ефективності не гірше, а ціна суттєво нижча, що важливо, особливо для невеликих фермерських господарств.

 
 
 
18 September 2017 18:48:16
Views: 39
 
 
Гербіциди Укравіт

Ці засоби мають хімічне походження, які здатні повністю знищити бур'янисту рослинність. Вони змогли завоювати популярність аграріїв з усього світу, завдяки тому, що є надійними захисниками різноманітних сільськогосподарських культур. Після їх випуску та застосування на полях, вдалося значно підвищити збори урожая. Відзначимо, що перед тим, як застосовувати їх на культурах, слід дуже уважно вивчити інструкцію по застосуванню і дотримуватися правильні дозування. При виконанні цього правила, кошти є абсолютно нешкідливими для людини, тварин і потрібних рослин. Єдине завдання, з якою вони відмінно справляються-це повне знищення бур'янів.

 
 
 
04 September 2017 16:29:50
Views: 68
 
 
Для чого потрібні протруйники насіння

Такі препарати, як протруйники насіння використовуються для того, щоб поліпшити якість насіння, які будуть засівати. Така обробка відбувається безпосередньо перед тим, як насіння будуть посаджені в грунту. Така обробка необхідна для того, щоб знищити захворювання, якщо такі є або в профілактичних цілях, якщо насіння здорові. Крім того, така обробка допоможе перешкоджати появі шкідливих комах, які можуть з'явитися через якийсь час.

 
 
 
03 September 2017 22:57:28
Views: 62
 
 
Инсектицид Фас Укравит инструкция

Інсектицид Фас - високоефективний післявсходовий засіб для усунення широкої групи комах, небезпечних для культурних рослин. Він застосовується в період вегетації, щоб уникнути поразки шкідниками, а також їх нейтралізації на більш пізніх етапах росту.

 
 
 
17 August 2017 05:34:54
Views: 101
 
 
Інсектицид Фастак спосіб застосування

Альфа-циперметрин проникає в організм з їжею і при безпосередньому контакті. Активний інгредієнт деполяризує мембрану нейрона, в синапсах порушує обмін іонів кальцію. Пролонгується відкриття натрієвих каналів, надмірно виділяється і накопичується ацетилхолін. Нервові клітини перезбуджуються, настає параліч і комаха гине.

 
 
 
17 August 2017 05:06:12
Views: 111
 
 
Фунгіцид самшит від UKRAVIT

Самшит сумісний з іншими препаратами (Строби + Скор). Це дозволяє використовувати продукт разом з іншими захисними агро засобами для лікування грибкових уражень садів і виноградників. Неприпустимо використання з лужними речовинами через можливість пошкодження рослин і зниження ефективності фунгіциду Самшит

 
 
 
17 August 2017 04:35:00
Views: 95
 
 
Гербіцид тівітус надійний захист кукурудзи від злакових бур'янів

На сьогоднішній день кукурудза є однією з найбільш вирощуваних культур в сільськогосподарської промисловості. Як відомо фермера не завжди задоволені своїми врожаями, які знижуються завдяки великій кількості бур'янів на активному етапі вегетації культури.

 
 
 
13 August 2017 14:41:26
Views: 95
 
 
Як правильно використовувати гербіцид Гліфовіт

Існує багато способів боротьби з бур'янами, але не всі настільки ефективні на скільки результат від застосування гліфосатів. На сьогоднішній день розрізняють близько 2000 різновидів бур'янів, які можуть бути навіть отруйні для тварин і людського організму їх налічується близько 100 видів. Бур'яни завдають колосальної шкоди культурній рослині і землеробства зокрема. Для того, щоб позбутися від цієї проблеми вам потрібно придбати гербіцид Гліфовіт.

 
 
 
28 July 2017 15:14:00
Views: 145
 
 
Гербіцид Миладар інструкція застосування

Для нормального росту і розвитку культурних рослин, необхідно багато різних умов і одне з них – відсутність бур'янів на даних грядках. Щоб позбутися від шкідливих рослин і виростити багатий урожай, необхідно використовувати гербіцид. Поділяються на гербіциди на два види дії: суцільні (знищують всі види рослинності), і селективні (знищують лише певні види рослин).

 
 
 
 
05 July 2017 17:04:59
Views: 149
 
 
Оперкот Акро інструкція по застосуванню

Оперкот Акро – інсектицид для захисту культурних рослин від шкідливих комах, що знищують культурні рослини. Дана речовина є системним, контактним і кишково-контактним за способом свого впливу на шкідників, тому воно і користується великою популярністю і має кращий ефект. Діючих речовин тут 2: імідаклоприд з вмістом 300 г на літр і лямбда-цігалотрін, якого міститься 100 м в одному літрі.

 
 
 
05 July 2017 16:50:07
Views: 312
 
 
Гербіцид «Квинстар Макс» інструкція

Щороку під час посівів, до і після них, землю обробляють, удобрюють і борються на засіяної ґрунті з бур'янами. Для нормального росту і розвитку культурних рослин, таких як: ріпак, соя, картопля та інші, необхідно, щоб навколо них не було сторонніх рослин, які будуть відбирати поживні речовини. Саме тому на даних ділянках використовують гербіциди.

 
 
 
05 July 2017 13:31:09
Views: 100
 
 
Соя: як досягти прогнозованого врожаю?

У 2016 році Україна зібрала рекордний урожай сої – понад 4 млн тонн, а в 2017 році експерти передбачили ще більший урожай – близько 4,6 млн. тонн. Пояснюється це збільшенням до 2 млн гектарів площі полів, на яких розташовані посіви сої, адже це рослина не тільки приносить значний прибуток завдяки великому попиту на світовому ринку, але і є прекрасним попередником для більшості сільськогосподарських культур

 
 
 
04 July 2017 18:52:21
Views: 98
 
 
Увага! Небезпечна хвороба соняшнику

На півдні України виявлено хворобу соняшника Іржу, збудником якої є базидіальний гриб – Puccinia helianthi Schw. Гриб вражає наземні органи рослини, насамперед листя. Перш за все з’являються жовто-оранжеві опухлі плями на листках з нижнього боку, а іноді із верхнього. Хвороба соняшника зустрічається на полях вирощування сільськогосподарських культур.

 
 
 
30 June 2017 16:30:28
Views: 98
 
 
Як вирощувати ріпак

Одним з основних завдань піднесення аграрного сектора стає збільшення площ вирощування олійних культур, а особливо ріпаку. Олія цієї рослини володіє унікальними біологічними і хімічними властивостями, завдяки чому широко застосовується не тільки в харчовій промисловості, але і в багатьох інших галузях.

 
 
 
30 June 2017 15:22:12
Views: 140
 
 
Класифікація інсектицидів

Щороку, перед тим, як збирати врожай, кожен аграрій стикається з такою проблемою, як комахи, які пошкоджують рослини і плоди. Для того, щоб захистити свій урожай від цих шкідників, а також їх дітей, застосовують такі препарати, як інсектициди

 
 
 
13 June 2017 05:58:17
Views: 165
 
 
Список фунгіцидів

Фунгіциди-це препарати, які допоможуть позбутися від різних захворювань сільськогосподарських культур і садових дерев. Вони мають широкий асортимент і орієнтуватися потрібно на конкретне захворювання, щоб підібрати препарат, який допоможе в конкретному випадку. Препарати розрізняють за кількома видами. В залежності від хімічних властивостей, препарати бувають:

 
 
 
13 June 2017 05:40:06
Views: 151
 
 
Як користуватися фунгіцидом

За останній час сильно зросла популяція безлічі захворювань грибкового, вірусного або бактеріального характеру, які можуть суттєво зменшити врожайність. З низкою подібних захворювань відмінно справляються спеціальні препарати-фунгіциди.

 
 
 
13 June 2017 05:15:55
Views: 154
 
 
Інсектициди засоби проти комах

Кожен, хто займається виробництвом і вирощуванням сільськогосподарських культур, знає про те неоціненну шкоду, яку можуть нанести рослинам комахи. Вони поїдають життєво важливі органи культур, приводячи до їх загибелі. Це дуже істотно знижує кількість одержаного врожаю. Саме тому з комахами варто боротися. У цьому допоможуть такі засоби, як інсектициди.

 
 
 
13 June 2017 04:35:03
Views: 169
 
 
Оперкот Акро – інсектицид нового покоління

Компанія ХимАгроМаркетинг представила новий препарат третього покоління інсектицидів, які розроблені на основі модифікованих природних перитроидов. Це синтетичний піретроїди, який має системне, контактна і комбінований вплив на організм шкідників. Цей препарат є покращеною версією свого попередника

 
 
 
09 June 2017 15:47:52
Views: 319
 
 
Як вносити грунтові гербіциди

Основною перевагою ґрунтових гебрицидов є те, що їх внесення можна комбінувати з іншими операціями, які пов'язані з сільськогосподарськими культурами, наприклад з посівом або культивацією. Що стосується недоліків, це якась залежність від того, наскільки вологий грунт. Варто враховувати, що якщо грунт сухий, ефективність застосування гербіцидів буде невисокою.

На даний момент існує три види внесення гербіцидів, ґрунтового типу:

 
 
 
08 June 2017 05:57:12
Views: 160
 
 
Інструкція по застосуванню Гербициду Пульсар 40

Засіб захисту рослин нового покоління, до складу якого включені імідозаліни. Надійний захист полів злакових і дводольних бур'янів забезпечується якісною обробкою розчином препарату. Діюча речовина препарату знищує бур'яни на весь період зростання сої, гороху та соняшнику, виключаючи повторне поява бур'янів.

Головне завдання - вчасно внести препарат, способом обприскування посівів.

 
 
 
07 June 2017 20:53:50
Views: 259
 
 
Фунгіцид Джек Пот від Укравіт

Самим головним достоїнством даного фунгіциду є його швидке проникнення всередину рослин. Він блискавично розноситься по всій рослині і надовго захищає його від захворювань. Плюс в тому, що навіть якщо через декілька годин після проведеної обробки поллє дощ, він не змиє фунгіцид з рослини.

Працездатний розчин, що застосовується на плодових рослинах, становить приблизно 800-1000 літрів на гектар. Що стосується огірків, то в такому випадку розчин становить близько 200-300 літрів на кожен гектар.

 
 
 
07 June 2017 17:36:34
Views: 155
 
 
Оцінка заподіяної гербіцидом шкоди

Найчастіше причиною шкоди, заподіяної внаслідок застосування гербіциду, стають непрямі фактори, як наприклад, комахи, хвороби, суворі погодні умови (град, посуха, повінь), опік рослин при надлишку добрив і брак поживних речовин. У разі існування ймовірності ушкоджень, що ведуть до зниження врожаю, для виявлення проблеми слід взяти до уваги наступне:

Характер пошкоджень рослин в полі або наявність небажаної рослинності.

Яка історія виникнення проблеми на ділянці території?

 
 
 
03 June 2017 19:40:59
Views: 170