в корзину

close
Корзина покупок
 
5
1
Гербіцид Мілагро

Гербіцид Мілагро

Просмотров: 1034 Бренд: Cингента Модель: Гербицид Наявність: Є в наявності График работы: ПН-ПТ с 09:00 до 19:00, СБ-ВС с 10:00 до 17:00 Телефоны: 066-15-09-407,  098-46-39-903,  093-13-57-153
  3000грн
Быстрый заказ
Гербіцид Мілагро — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Норма витрати л/га 1 - 1.25
Призначення Найбільш селективний до культури серед усіх відомих сульфонілсечовини (фаза внесення від 3 до 10 листків культури включно). Знищує всі злакові бур'яни разом з кореневою системою, включаючи багаторічні, у тому числі пирій повзучий та гумай. Високоефективний навіть в умовах посухи. Чудовий партнер для гербіцидів проти дводольних бур'янів Не має післядії на наступні культури в сівозміні.
Культури, на яких застосовується Кукурудза
Діюча речовина: Сульфонілсечовини.240 г/л нікосульфурон
Тарна одиниця 1 л
Формуляція концентрат суспензії

Оригінальний Мілагро для Кукурудзи від Syngenta.

Гербіцид Мілагро являє собою системно-селективний препарат післясходового використання для пригнічення небезпечних багаторічних (пирій,гумай), а також знищує злакові та деякі різновиди дводольних бур'янів.Кукурудза показує відмінну селективність відносно цього агрохімікати, але тільки при дотриманні всіх правил прописаних в інструкції.Стрімкий ріст бур'янів зупиняється вже через 6 годин, але варто зауважити, що результат дії препарату безпосередньо залежить від погоди при якій відбувалося внесення,ступеня розвитку і в якому фізичному стані перебуває бур'яниста рослина.Кінцевий результат життєдіяльності бур'янів настає по закінченню 7 - 20 днів від моменту внесення. Що стосується шкідливого впливу на тварин, то Сингента постаралася зробити його абсолютно нешкідливим для бджіл, риб,птахів і багатьох інших видів.

Переваги

  • Дозволяється застосовувати в різних ступенях розвитку культурної рослини
  • Мілагро гербіцид який дуже простий у використанні і замішуванні бакової суміші.
  • Дуже швидко розщеплюється в грунті перетворюючись в нешкідливі з'єднання.
  • Незамінний засіб для пригнічення злакових та деяких багаторічних дводольних при вирощуванні Кукурудзи.

Сумісність та рекомендації щодо застосування.

Даний гербіцид відноситься до хімічного класу сульфонілсечовин.Його можна змішувати і з іншими агрохімікатами такими як: Мікс, Дуал Голд, Банвел, Каллісто,Карате Зеон.Обов'язково перед змішуванням двох препаратів переконайтеся, що термін їх внесення збігаються між собою.Дану інформацію ви можете подивитися на етикетці яка наклеенна на тарну оболонку.Категорично не радимо застосовувати Мілагро в суміші з препаратом Базагран і всіх існуючих агрохімікатів містять у собі 2,4 Д речовини, так як така суміш призведе до порушення контролю злакових бур'янів і опіків листя.Для того щоб домогтися максимального результату від препарату вносите його активно розвиваються бур'янам при температурі від +15 до +30.Вносьте тоді коли у бур'яну ступінь розвитку дійшла до появи у однорічних 2 - 6 листків і 3 - 5 у злакових при довжині рослини 10 - 20 див. По мірі розвитку кукурудзи дозволяється обприскування навіть при наявності від 3 до 6 листків.Для того щоб правильно вирахувати час обробки і норми витрати враховуйте погодні умови,рівень захисту ґрунту і ступінь розвитку бур'янів.

У нас ви без проблем можете купити гербіцид Мілагро оригінального якості за найбільш доступною ціною в Україні.

 

При обробці керуйтеся Таблицею 1:

Культурна рослина

Бур'яни

Строки обробки

Витрата препарату, л/га

 

 

Кукурудза

Однорічні та довгожителі (злакові), однорічні дводольні

 

3-5 нормальних листків культури

 

1-1,25

 

Доставка заказа:

  • Новой почтой

Условия оплаты:

  • Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
  • Банковский платеж

Agro-Trade Надежная защита вашего урожая и вашего кошелька от лишних розтрат!

Наша компания имеет лицензию на торговлю всеми средствами защиты растений и посевного материала, а также сертификаты качества на всю продукцию.

img

Написати відгук

Ваше Імя:


Ваш відгук:
Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, зазначений на картинці:Мітки: Кукурудза

АКЦІЇ

Нові товари