Класифікація інсектицидів

  • 13 June 2017 05:58:17
  • Views: 3013
 

Щороку, перед тим, як збирати врожай, кожен аграрій стикається з такою проблемою, як комахи, які пошкоджують рослини і плоди. Для того, щоб захистити свій урожай від цих шкідників, а також їх дітей, застосовують такі препарати, як інсектициди. Вони мають складом, який впливає на комах різним способом, знищує навіть не народилися особини і перешкоджає їх повторної появи. Класифікація інсектицидів за хімічним складом, допомагає визначити, які цілі виконує той чи інший препарат.

Завдяки синтезу деяких органічних компонентів, виходять хімічні інсектициди. Вони впливають на шкідників шляхом проникнення в покриви або ж у шлунок, під час того, як вони поїдають рослини. Найпопулярнішими є три види інсектицидів, які розрізняють за хімічним складом, це:

· Хлорорганічний склад, який отримують шляхом хлорування вуглецю, що знаходяться в рідкому стані. Такі препарати мають дуже широкий спектр дії і допоможуть в боротьбі практично з будь-якими шкідниками сільськогосподарських культур і садових дерев і чагарників. Випускаються вони у формі порошків або емульсій, на основі олії. Свою мету, тобто вбивство паразитів, вони виконують протягом тижня, завдяки чому і заслужено отримали свою популярність серед аграріїв. Єдиним, але суттєвим недоліком такого виду препаратів, є його висока токсичність, яка може нашкодити навіть людям. Тому необхідно максимально застосовувати запобіжні заходи

· Фосфорорганічний склад, який виготовляється за допомогою ефірних видів спиртів. Такий тип впливає на шкідників вибірковим методом. До цього ряду належить дуже відомий препарат-«Дихлофос». Серед достоїнств цього типу препаратів, можна відзначити їх високу ефективність в боротьбі з різними видами комах, включаючи комарів і кліщів. Крім того, вони дуже швидко діють і витрачається невелика кількість препарату. У разі випадкового потрапляння в організм людини, вони не мають можливості накопичуватися, що вигідно виділяє їх на ряду з засобами на основі хлорорганического складу. Однак вони також токсичні і небезпечні, тому не варто забувати про захисних засобах під час обробки

· Пиретроідного складу. Самим головним достоїнством засобів цієї категорії є те, що свою токсичну дію вони надають виключно на шкідників, ніяк не завдаючи шкоди організму людини.

Кожного аграрія варто враховувати, що довгий застосування будь-якої з трьох категорій препарату, через якийсь час викличе звикання до нього.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за ваш запит, наш менеджер зв'яжиться з вами