в корзину

close
Корзина покупок
 
5
1
Гербіцид Каллісто

Гербіцид Каллісто

Просмотров: 668 Бренд: Cингента Модель: Гербицид Наявність: Є в наявності График работы: ПН-ПТ с 09:00 до 19:00, СБ-ВС с 10:00 до 17:00 Телефоны: 066-15-09-407,  098-46-39-903,  093-13-57-153
  3345грн
Быстрый заказ
Гербіцид Каллісто — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Призначення Контролює бур'яни, стійкі до інших гербіцидів (наприклад, паслін чорний). Ідеальний партнер для бакових сумішей Попереджує виникнення резистентності до препаратів із групи сульфонілсечовин. Попереджає появу кількох наступних хвиль бур'янів завдяки грунтовій дії. Може використовуватися на різних стадіях розвитку культури та бур'янів.
Культури, на яких застосовується Кукурудза
Діюча речовина: Трикетоны.480 г/л мезотріону
Тарна одиниця 5 л
Формуляція концентрат суспензії

Оригінальний Каллісто для кукурудзи від Syngenta

Каллісто це системно-селективний гербіцид післясходового використання для пригнічення однорічних, деяких однорічних злакових і частково багаторічних бур'янів при вирощуванні Кукурудзи.Застосовується препарат виключно у сфері сільського господарства.Швидкість дії агрохімікати залежить від погоди в момент внесення і в кінці обробки, також від ступеня розвитку і фізичного стану бур'яну.Препарат містить діючу речовину як Мезотріон, що за добу всмоктується бур'яном в процентному співвідношенні від 70 до 80 відсотків.Завдяки такій дії зупиняється стрімке зростання бур'янів вже на 2 день після внесення.Сам результат дії видно по тому як фитосинтезирующие тканини втрачають свій колір і через 2 тижні бур'ян повністю гине.Каллісто гербіцид який має високу селективність до кукурудзі що виражено відсутністю фітотоксичного фактора.

Переваги

  • Бездоганно пригнічує деякі багаторічні дводольні та однорічні бур'яни.
  • Гербіцид Каллісто ефективний при боротьбі з однорічними злаковими на ранньому етапі зростання
  • Можна проводити обробку від сходів культури і до появи 6 - 8 листків.
  • Не має ніякого згубного впливу в сівозміні

Сумісність

Даний агрохімікат дозволяється застосовувати в суміші з іншими препаратами, такими як Мілагро і Дуал Голд для того, щоб розширити коло впливу на бур'яни.Настійно рекомендуємо при змішуванні речовин між собою переконатися що їх термін застосування однаковий.Наші експерти також не радять використовувати препарати містять тиокарбаматы і фосфорорганічні сполуки за тиждень до або після обприскування препаратом Каллісто.Якщо ви все будете робити відповідно до інструкції від розробника (Сингента) тоді ви ніяк не зіткнетеся з проблемою виникнення резистентності та Фітотоксичності.

Якщо потрібно купити гербіцид Каллісто, вам всього лише варто зателефонувати нам і ми в найкоротші терміни доставимо вам товар з усіма супровідними документами.

Доставка заказа:

  • Новой почтой

Условия оплаты:

  • Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
  • Банковский платеж

Agro-Trade Надежная защита вашего урожая и вашего кошелька от лишних розтрат!

Наша компания имеет лицензию на торговлю всеми средствами защиты растений и посевного материала, а также сертификаты качества на всю продукцию.

img

Написати відгук

Ваше Імя:


Ваш відгук:
Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, зазначений на картинці:Мітки: Кукурудза

АКЦІЇ

Нові товари