Доставка та оплата

У інтернет магазині Agro-trade діє гнучка система оплати. Можна розрахуватися за обраний товар будь-яким із перелічених нижче способів.
 
 
 
  1. Післясплата. У цьому випадку оплата здійснюється по факту, після перевірки та отримання товару на пошті. Ви можете переконатися в цілісності упаковки, перевірити дату виготовлення, комплектність свого замовлення й тільки після цього розрахуватися за нього. Але, в цьому випадку доведеться заплатити 2% від суми замовлення за послугу пересилання грошей + фіксований тариф за доставку товару.
  2. Оплата на банківську карту. Варіант для тих, хто не хоче переплачувати за доставку. У цьому випадку ви не сплачуєте за пересилання готівки — тільки за доставку товару. Відвантаження замовлення здійснюється після зарахування грошей на карту.
  3. Безготівковий розрахунок (для юридичних осіб). Спосіб оплати для всіх видів юридичних осіб за реквізитами нашой компанії:
 
 
 
 

 

Зверніть увагу! Замовлення від 100 л/кг відправляємо після повної передоплати за послуги доставки. Доставка здійснюється тільки «Нової поштою».