в корзину

close
Корзина покупок
 
Гербіцид Цетодим

Гербіцид Цетодим

Просмотров: 814 Бренд: NERTUS Модель: Гербицид Наявність: Є в наявності График работы: ПН-ПТ с 09:00 до 19:00, СБ-ВС с 10:00 до 17:00 Телефоны: 066-15-09-407,  098-46-39-903,  093-13-57-153
  600грн
Быстрый заказ
Гербіцид Цетодим — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Доп. Опис Післясходовий гербіцид системної дії для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами.
Норма витрати л/га 0.2 - 0.8 л
Культури, на яких застосовується Цукрові буряки, Соняшник, ріпак, Горох, буряки столові, буряки кормові, льон-довгунець, цибуля (крім цибулі «на перо»)
Діюча речовина: клетодим, 240 г/л
Тарна одиниця 1 л
Формуляція концентрат емульсії

Купити гербіцид Цетодим в Україні. Якість оригінал, Швидка доставка!

Цетодим Препарат у вигляді розчину поглинається листям і стеблами, після чого переміщується по рослині і виявляється в точках росту, що дає йому можливість зупинити синтез ліпідів. Уповільнення розвитку спостерігається вже через кілька годин після обробки, а протягом 1-3 тижнів чутливі бур'яни гинуть. Переваги Препарат володіє наступними особливостями: Ступінь впливу Цетодима не залежить кліматичних умов. Застосування засобу при будь-якій фазі розвитку вирощуваних рослин, що забезпечує захист культурі протягом усього життєвого циклу. Комплексна дія. Хімічний засіб знищує кореневу систему і вегетативну масу. Такий принцип актуальний при боротьбі з гумаєм, повзучим пырием та іншими стійкими злаковими бур'янами. Розчин повністю поглинається рослиною за 1 годину, тому дощ не є загрозою для гербіциду. Препарат сумісний з іншими різновидами пестицидів, що дозволяє миттєво позбавлятися від усіх проблем. Застосування У чистому вигляді засіб не використовується, його потрібно змішувати з ПАР ФОФИР у співвідношенні 1:3. При обробці застосовується метод наземного обприскування. Найбільш сильне дію суміш має відразу після появи перших сходів вирощуваних рослин, коли бур'яни знаходяться на стадії розвитку (однорічні злакові – 2-6 листків, багаторічні – висота куща від 10 до 15 см). На один гектар ділянки поля доводиться 200-300 літрів розчину. Засіб наноситься рівномірно, при цьому потрібно простежити, щоб суміш повністю покрила кущ-шкідник. Баковая суміш Якщо ви віддаєте перевагу такому способу, то зверніть увагу на товщину розчину. Оптимальним вважається поєднання Цетодима і Тріумфу, який довів свою ефективність при боротьбі зі злаковими бур'янами на полях з буряком, соняшником і ріпаком.

Доставка заказа:

  • Новой почтой

Условия оплаты:

  • Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
  • Банковский платеж

Agro-Trade Надежная защита вашего урожая и вашего кошелька от лишних розтрат!

Наша компания имеет лицензию на торговлю всеми средствами защиты растений и посевного материала, а также сертификаты качества на всю продукцию.

img

Написати відгук

Ваше Імя:


Ваш відгук:
Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, зазначений на картинці:АКЦІЇ

Нові товари