в корзину

close
Корзина покупок
 
Гербіцид Аргумент, в. р.

Гербіцид Аргумент, в. р.

Просмотров: 662 Бренд: NERTUS Модель: Гербицид Наявність: Є в наявності График работы: ПН-ПТ с 09:00 до 19:00, СБ-ВС с 10:00 до 17:00 Телефоны: 066-15-09-407,  098-46-39-903,  093-13-57-153
  2420грн
Быстрый заказ
Гербіцид Аргумент, в. р. — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Доп. Опис Системний гербіцид суцільної дії для знищення вегетуючих рослин бур'янів. Десикант сільськогосподарських культур.
Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті 360 г/л
Спектр дії Суцільної дії
Тарна одиниця 20 л
Формуляція водний розчин
Термін застосування Досходові

Аргумент гербіцид від Нертус аналог Раундап

Гербіцид Аргумент високоефективний системний препарат суцільної дії призначений для пригнічення всіх видів бур'янистих рослин, а також виконує функцію десикантів для культурних рослин. Агрохімікат розроблений на основі ізопропіламінної солі гліфосату у кислотному еквіваленті 360 грам на літр і за препаративною формою являє собою водний розчин. Проводиться пестицид в тарної одиниці об'ємом 20 літрів.

Переваги гербіциду

  • Системна дія агрохімікати забезпечує повне знищення як надземної частини бур'яну, так і його кореневої системи.
  • Знижує кількість механічних обробок грунту шляхом зменшення загальної забур'яненості поля.
  • При використанні пестициду в якості десиканта значно прискорюється і полегшується процес збору врожаю.
  • За рахунок високої ефективності препарату досягається максимальний відсоток збереження вологи в ґрунті, що обумовлюється своєчасними сходами культур.

Поради щодо внесення Гербіциду Аргумент

Агрохімікат вноситься один раз до початку посівів культурної рослини і проведення механічних робіт (Дискування, Культивація, Оранка) наземним способом за 12 - 14 діб. Обприскування проводиться по активно вегетуючих бур'янистих рослин і норма витрати гербіциду Аргумент безпосередньо залежить від ступеня розвитку і виду сорного рослини. Випадання опадів через 6 годин від моменту закінчення процесу внесення може значно знизити результат дії пестициду. Гербіцид Аргумент рекомендується застосовувати при температурі повітря від + 12 до +25 з нормою витрати робочої рідини 200-400 л/га Ключовим моментом під час внесення є рівномірне і повне покриття бур'янів робочим розчином. Також використовуючи даний гербіцид як десикант, внесення відбувається авіаційним способом за 12 - 14 днів до початку збору врожаю при нормі витрати агрохімікати 3 л/га, але вологість в зерні при цьому не повинна бути вище 30%.

Доставка заказа:

  • Новой почтой

Условия оплаты:

  • Наложенный платеж (при получении у перевозчика)
  • Банковский платеж

Agro-Trade Надежная защита вашего урожая и вашего кошелька от лишних розтрат!

Наша компания имеет лицензию на торговлю всеми средствами защиты растений и посевного материала, а также сертификаты качества на всю продукцию.

img

Написати відгук

Ваше Імя:


Ваш відгук:
Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, зазначений на картинці:АКЦІЇ

Нові товари