в корзину

close
Корзина покупок
 

Семена подсолнуха

Семена Кукурузы

Средства защиты растений

Інтернет Магазин Агрохімії!

Агрохімія

Багато хто помилково вважають, що Аграрна хімія, це всього лише якісь хімікати або добрива, які використовують фермера і агрохолдінги при вирощуванні своєї продукції. Але це далеко не так. Насправді, агрохімія – це ціла наука, яка розробляє системи живлення різних рослин, як правильно і в яких пропорціях застосовувати добрива для досягнення максимальної родючості грунту, вивчає вплив цих добрив на самі рослини і землю, в якій вони ростуть, та ще багато іншого. При цьому, агрохімія враховує безліч факторів: від жорсткості землі, на якій висаджуються рослини, до параметрів біоклиматy, в якому розвиваються мікроорганізми. Простіше кажучи, ця наука вивчає всі процеси, які відбуваються в результаті взаємодії трьох складових: землі, рослин і добрив. Насамперед, вона покликана розвивати культуру землеробства. Тому буде помилкою вважати, що агрохімія тільки створює хімічні препарати, які, крім захисту врожаїв, ще й відкладають шкідливі речовини в землі. Навпаки, ця наука щодня працює над тим, щоб мінімізувати збиток від різних хімікатів, адже якщо землі будуть здатні давати врожаї, то агрохімія і буде існувати.

Взагалі її прийнято вважати молодою наукою, але так як органічні добрива почали застосовувати ще в першому столітті до н. е.., то це дуже спірне питання. Але, в сучасному своєму вигляді вона почала розвиватися лише в 19-му столітті, коли відомий англійський хімік Хемфрі Деві ввів в 1813-му році термін «Агрокультурна хімія». А вже в 30-х роках почалося активне вивчення кругообігу речовин в землеробстві. Саме тоді цій науці почали приділяти особливу увагу. Спочатку француз Жан Батист Буссенго відкрив всьому світу той факт, що люцерна і конюшина мають здатність наповнювати землю азотом. А в 1866-му році російський вчений Михайло Воронін зумів довести, що цей самий азот накопичується у так званих клубеньках – невеликих ущільненнях в кореневих системах багатьох рослин. Але данне зародження та розвиток агрохімії на теренах колишньої Російської імперії почалося не з Вороніна, а з відомого нам Дмитра Івановича Менделєєва. Він відомий світу створенням таблиці хімічних елементів, але не всі знають, що саме він дослідив питання, пов'язані з харчуванням культурних рослин і підвищення їх врожайності. Не обійшлося і без іншого, не менш відомого вченого Олександра Енгельгардта, який розібрався в ефективності мінеральних і органічних добрив і опублікував дослідження у своїх працях. А біолог Климент Тімірязєв в кінці 19-го століття ініціював спорудження спеціальних будиночків, в яких вирощували різні рослини і вивчали особливості їх харчування.

Дивлячись на те, які особи у витоків зародження цієї науки, неможливо не дивуватися. Тим не менш, наш народ звик розуміти під агрохімією саме результати цієї науки: добрива, пестициди і т. п. Це стало свого роду загальною назвою для препаратів, які використовуються в сільському господарстві. І це не дивно, адже їх існує просто величезна кількість.

Класифікація пестицидів і добрив

захист рослин

Насправді пестициди – це отрутохімікати, що використовуються у сільському господарстві. Але, так як «сільськогосподарські отрутохімікати» це більш загальна назва, то у народі поширений саме термін «пестициди». Крім того, отрутохімікати звучить якось зовсім негативно і відштовхуюче. Як би там не було, основним їх завданням є захист рослин. І вони з нею справляються на ура, адже для цих цілей розроблено велику кількість видів пестицидів, які спочатку діляться на два великі сімейства: органічні та неорганічні.

Вони поділяються на 10 видів, в залежності від свого призначення:

 1. Фунгіциди – для боротьби з грибком на рослинах
 2. Фуміганти – захисні речовини у вигляді пари проти збудників хвороб
 3. Протруйники – для обробки перед посівом
 4. Регулятори росту – назва говорить за себе
 5. Інсектициди – борються з шкідливими комахами
 6. Дефоліанти – змушують опадати листя рослин
 7. Десиканти – висушують рослини перед їх збиранням
 8. Гербіциди – для знищення бур'янів
 9. Біопестициди – знову ж таки, з назви все зрозуміло
 10. Бактерициди – знищують шкідливі бактерії

Добрива, на відміну від пестицидів, призначені не для захисту рослин, а для стимулювання їх росту і плодоносності. Вони бувають двох видів: мінеральні та органічні.

Мінеральні, як вже можна здогадатися, що ґрунтуються на різних мінералах і поділяються на:

 • Мікродобрива
 • Хлорвмісні
 • Добрива Вапняні
 • Калійні
 • Фосфорні
 • Азотні

До органічних відносять будь-які добрива на основі органічних сполук, такі як гній, пташиний послід, компост і т. д.

Аграрний інтернет магазин Agro-Trade

Вирощування різноманітних культурних рослин – справа дуже прибуткова, але і досить відповідальна, адже найменші прорахунки і помилки можуть привести до втрати всього врожаю і вмить зруйнувати всі ваші плани. Тому, якщо захист рослин для вас не порожній звук, то ви докладете максимум зусиль, щоб знайти максимально надійні і якісні засоби захисту та стимулятори для вашого врожаю. Але іноді це заняття може віднімати дуже багато часу. Ви можете годинами сидіти за комп'ютером і вбивати в пошуковику стандартні фрази типу Агрохімія купити або Пестициди купити. При цьому, ви можете переглянути сотні сторінок і все одно не знайти те, що потрібно. Компанія Agro-Trade пропонує вам вирішити цю проблему. «Як?», - запитаєте ви. Та дуже просто. Достатньо всього лише стати нашим клієнтом. І це не хвастощі. Компанія Agro-Trade давно працює на ринку продукції для ведення сільськогосподарського виробництва. Ми маємо багатий досвід у цій сфері і працюємо тільки з кращими перевіреними часом вітчизняними та іноземними виробниками пестицидів і добрив. Саме тому в нашому інтернет-магазині ви зможете знайти тільки оригінальні товари за досить низькими цінами. А найширший асортимент товарів і гнучкість в обслуговуванні задовольнить найвибагливішого покупця – не важливо, чи потрібна йому агрохімія оптом або в роздріб.

Наші фахівці допоможуть швидко зорієнтуватися і вибрати дійсно те, що вам потрібно, а система знижок для постійних покупців викличе непереборне бажання повертатися до нас ще і ще.

І запам'ятайте: пестициди можна купити скрізь, але якісні пестициди точно можна купити у нас в Аграрному інтернет магазині Агро Трейд.